יו"ר תנועת בתגובה לביטול אירוע ההתרמה למען ארגון 'עזרא למרפא': "תרומה אישית בסך 1800 שקלים למפעל החסד האדיר של הרב". דרעי ל'הדרך': "התגובות הרבות שהביעו את תמיכתם ברב פירר, מלמדות שאותם גורמים אינם אלא קומץ זעום וקיצוני"

יו"ר תנועת ש"ס השר אריה דרעי התייחס הערב לסערה סביב ביטולו של אירוע ההתרמה למען ארגון 'עזרא למרפא': "התשובה שלי לביטול האירוע של הרב פירר היא תרומה אישית בסך 1800 שקלים למפעל החסד האדיר של הרב- עזרא למרפא. אני קורא גם לכל חבריי לתרום למוסד המופלא הזה שהוא מעל לכל מחלוקת. אגב, גם ליברמן ולפיד מוזמנים לתרום", כתב בטוויטר.

בדברים שפורסמו בעיתון 'הדרך' הוסיף דרעי כי, "ידידי הרב אלימלך פירר הקדיש את חייו למען האחר, ומוסר את נפשו כבר 40 שנה כדי להציל חיים, של כל אדם באשר הוא אדם, ללא שום הבדל ומבלי לבדוק בציציותיו. הוא מעניק תקווה ומשענת למאות אלפי אנשים בשעות הקשות ביותר שלהם ועושה זאת בשמחה ובהארת פנים. הרב פירר הוא סמל לאדם שבאישיותו המיוחדת מצליח ליצור גשר וחיבור בין כלל המגזרים והחוגים בחברה הישראלית".

"לצערנו, ישנם גורמים שונים המחפשים להתסיס וליצור קרע בין חלקי החברה בישראל, מתוך אינטרסים זרים ומוזרים. ביטול ערב ההתרמה שנועד לסייע ולהגדיל את הפעילות למען הצלת חיים – הוא אירוע מצער והתגובות הרבות מכל קצוות הקשת שהביעו את תמיכתם הנחרצת ברב פירר ובמפעלו, מלמדות שאותם גורמים אינם אלא קומץ זעום וקיצוני. עם ישראל יודע לזהות את האמת מבעד למסכת הצביעות ואינו משתכנע מטיעונים נבובים, אלא בוחר בדרך האחדות והחיבור", דברי יו"ר שס.

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני התייחס אתמול לביטול המופע: "ביטול האירוע מהווה נקודת שבר, שאולי לא ישימו לב בתחילה אך היא נוראה מבחינת מערכת היחסים והמדינה תשלם עליה מחיר. אם הרב פירר לא יכול לעשות דברים יחד אז אף אחד לא יכול. הוא עשה בשכל מבחינתו. הרב פירר אדם חרדי שאינו שנוי במחלוקת. הוא עוזר לכולם נשים כברים יהודים ערבים ימין ושמאל. הוא לא מקבל תקציבים והעזרה שלו בלתי ניתנת לתיאור. אז הוא עשה אירוע שלא הייתה בו זמרת. גל"צ מארגנים אירוע ששרות בו רק נשים. שכל אחד יעשה חשבון נפש".

כזכור, בעקבות מסע השמצות שהוא עובר בימים האחרונים, החליט העסקן הרפואי אלימלך פירר לבטל אירוע התרמה שתוכנן עבור ארגון 'עזרא למרפא' המציין בימים אלו 40 שנה. באירוע שהיה מיועד לציבור הכללי תוכננו להופיע זמרים מהמגזר הכללי, אך בהתאם לגדרי ההלכה לא תוכננו להופיע זמרות באירוע. בעקבות כך החל מסע תעמולה נגד הרב פירר, שבסופה החליט הערב לבטל את האירוע.