בשיחה בכנס בניו יורק חזר נתניהו הבן על כך שאין לו כוונה להיכנס לפוליטיקה ותקף את התקשורת על שאינה מדווחת על האיומים שהוא מקבל על חייו ועל חיי משפחתו. במהלך הדברים התפרצו לאולם ארבעה מפגיני שמאל וקראו קריאות נגד ישראלית

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התארח הלילה (חמישי) בכנס בניו יורק, במהלכה חזר על כך שאין לו כוונה להיכנס לפוליטיקה ותקף את התקשורת על שאינה מדווחת על האיומים שהוא מקבל על חייו ועל חיי משפחתו. נתניהו שיבח את הנשיא האמריקאי, דונלד טראמפ, וכינה אותו "החבר הטוב ביותר שהיה לישראל אי פעם בבית הלבן", ותקף את תנועת ה-BDS, אותה כינה "אנטישמית".

נתניהו נאם כאורחו של הרב שמואל בוטח בפני קהל של כמה עשרות אנשים. במהלך השיחה סיפר נתניהו על ההתמודדות שלו ושל משפחתו עם הביקורות הקשות, ואף תיאר איומים על חייו. "אין יום שאני לא מקבל איומים לרצוח אותי או את ההורים שלי ודברים נוראיים נוספים שיעשו לנו", סיפר בנו של רה"מ והוסיף: "בדרך כלל אני לא מתייחס כי אלה אנשים שאינם בריאים או ממדינות עוינות, אבל לאף אחד לא אכפת מזה ולא מדווחים על זה בתקשורת".

עוד הוא תקף את התקשורת, "הייתי בן חמש כשאבא שלי מונה לראש ממשלה והתקשורת הייתה מרשעת", וכשאתה בן חמש זה קשה יותר. זה קשה גם לפוליטיקאים בשנות ה-50 לחייהם, אבל אלה החיים ויש דברים קשים יותר". נתניהו הבן הוסיף: "זו הסיבה שרציתי להיכנס לרשתות חברתיות. הייתי שקט כל חיי בפני אי הצדק הזה ועכשיו יש לי כלי שמאזן. עד עכשיו לא הייתה דרך להגיע לרוב הציבור וזה עזר לחופש הביטוי. היום כל אחד יכול להיות עיתונאי. יש צייצנים ובלוגרים שעושים עבודה טובה יותר מ-99% מכלי התקשורת הממוסדים והם יותר אמינים".

נתניהו סיפר כי הוא ואביו לא תמיד רואים עין בעין מבחינה פוליטית, והם נמנעים מלשוחח על עניינים פוליטיים ביניהם. והוסיף כי אינו מעוניין להצטרף לחיים הפוליטיים: "אני איש פוליטי אבל אני חושב שיש דרכים אחרות להשפיע מלבד להיות פוליטיקאי". לשאלה האם הוא מגן על אמו יותר, ענה כי "היא לא בחרה בזה. לא בחרנו קריירה פוליטית, החטא היחיד של אמא שלי הוא שלא התחתנה עם פוליטיקאי מהשמאל. עוד הוסיף יאיר נתניהו כי מבחינה אישית, "כל יום אני מייחל שאבי לא היה נכנס לפוליטיקה, אבל זה לטובת העם והמדינה".

בתוך כך, במהלך הכנס התפרצו לאולם ארבעה מפגינים מהארגון האנטי ציוני "קוד פינק", צעקו לעברו, קראו קריאות נגד המדיניות הישראלית והתמיכה בנשיא טראמפ – והורחקו מהמקום. המפגינים התחילו לצעוק לאחר שנתניהו ציין כי "זו צביעות לבקר רק את ישראל בעוד נמנעים מלבקר מדינות כמו טורקיה, שמבצעת רצח עם בכורדים".