מרים אלסטר / FLASH90

ראש השב"כ: סיכלנו יותר מ-450 פיגועים משמעותיים בשנה האחרונה

ראש השב"כ נדב ארגמן: "טכנולוגיה היא מה שיאפשר לנו להמשיך ולשמור את היתרון היחסי שלנו מול יריבים מאוד מאתגרים. זה מה שמאפשר לנו בשנה האחרונה לסכל יותר מ-450 פיגועים משמעותיים ולאפשר לאזרחי ישראל לחיות חיים שלווים"

ראש השב"כ נדב ארגמן חשף היום כי "בשילוב של הטכנולוגיה והאנשים בשב"כ הצלחנו בשנה האחרונה לסכל 450 פיגועים משמעותיים שהיו אמורים לפגוע בישראלים".‎ על פי ארגמן, "השילוב של הטכנולוגיה ושל האנשים – זה מה שמאפשר לנו בשנה האחרונה לסכל פיגועים משמעותיים, ולשמור ולהשתדל לאפשר לאזרחי ישראל לחיות חיים שלווים ונוחים ביום יום, מבלי לדעת מה קורה מתחת לפני השטח".

בביקור שערך בתערוכה ביטחונית שבה הוצגו כלי טיס לא מאוישים הוסיף כי, "הטכנולוגיה והתעשייה הישראלית תמיד נמצאים אצלנו קרוב ללב, אנחנו רוכשים טכנולוגיות ישראליות לפני כל דבר אחר. התעשייה הישראלית, חדשנות, סטארטאפים – זה חלק ממה שאנחנו, ואנחנו משקיעים גם בחדשנות וגם בטכנולוגיה מאוד מתקדמת".

בתקופה האחרונה נחשפו באזור יהודה ושומרון מספר חוליות צבאיות של חמאס אשר פעלו בהכוונת הזרוע הצבאית של חמאס ברצועת עזה ותכננו להוציא לפועל פיגועים נגד מטרות ישראליות ומטרות של הרשות הפלסטינית. המחבלים באיו״ש הונחו להקים חוליות לטובת מימוש פיגועי חטיפה, ירי ודקירה, לרכוש אמל"ח ולאתר ולגייס פעילים נוספים לביצוע פעולות טרור. בחסדי שמיים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת הצליחו כוחות הביטחון לסכל את מרבית הפיגועים.

לפני שנה אמר ארגמן דברים דומים, ובסקירה שהעניק לחברי הכנסת בוועדת החוץ והביטחון אמר שב-2018 סיכל שב"כ 480 פיגועים. הוא התייחס אז למתיחות ביהודה ושומרון, ואמר שעל רקע ניסיונות חמאס להוציא "בכל הכוח" פיגועים באזור זה, "הצלחנו לסכל בשנה האחרונה 480 פיגועים, מתוך זה עצרנו 219 חוליות חמאס, וסיכלנו 590 מפגעים בודדים. זה היקף גדול מאוד שרק יכול להצביע על היקף הטרור שמתרחש מתחת לפני השטח".

2 תגובות

זה לא הוא זה הקב"ה מה הוא מסתלבט!!!??

יפה מאד. עכשיו אולי תתחילו לחזור לעם ישראל ותשמרו תורה ומצוות כי "גם" זה חשוב.
תתחילו להראות כמו יהודים ואז גם לא תצתרכו לטרוח לסכל 1000 פיגועים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן