צילום: פלאש 90

הגר"מ מאזוז על סערת הרב פירר: "אנשים משוגעים החלו להתקיף אותו"

ראש ישיבת 'כסא רחמים' הגאון רבי מאיר מאזוז תקף הערב את מתנגדי הרב פירר וכינה אותם "משוגעים": "אנשים כפויי טובה החלו להתקיף אותו". הגר"מ ביקש משומעי לקחו כי יתרמו בעין יפה לעמותתו: "מי שיתרום לארגון יקבל פי עשר ממה שיתן''

ראש ישיבת 'כסא רחמים' מרן הגאון רבי מאיר מאזוז התייחס בשיעורו השבועי לסערת ביטול מופע התרמה של עמותת 'עזרא למרפא' של הרב אלימלך פירר נשא: "הרב פירר יו"ר ארגון עזרא למרפא, אדם מיוחד, אדם שמכיר את כל הרופאים בעולם, ולא רק מכיר את שמותיהם אלא יודע כל רופא למה הוא מיוחד"", פתח את דבריו בנושא

בדבריו הוסיף הגר"מ מאזוז מעשה שהיה עד לו "פעם הייתי אצל פרופסור בביה"ח אסותא בתל אביב, הרופא היה בשיחת טלפון עם הרב פירר, אח"כ פנה אלי הרופא ואמר לי 'הרב פירר הוא תלמיד חכם, מכיר כל דבר איפה תילך, כל רופא מה יגיד לך, יש לו זיכרון מיוחד".

עוד אמר ראש הישיבה "לכן אנשים משוגעים החלו להתקיף אותו על ערב שרצה לעשות למען הארגון בראשו הוא עומד, הרב פירר הוא חרדי שלא מבדיל בין איש לאישה, דתי לחילוני, יהודי לגוי, הוא איש מיוחד, עוזר לכולם ללא שום הבדלים, אנשים כפויי טובה, החלו להתקיף אותו, לכן עזב וביטל את המופע ההתרמה".

בסיום דבריו ביקש משומעי לקחו לעזור ולתרום בעין יפה לעמותת החסד, "אבל מצווה גדולה לעזור ולתרום לארגון שלו, לתת בעין יפה, כל מי שיתרום לארגון יקבל פי עשר ממה שיתן".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *