בסרטון שפרסם ראש הממשלה לפרשת ניר חפץ וטען: "כשהוא חתם על ההסכם לא הפסיקו להגיד שמצאו את ראיית הזהב נגדי. עכשיו נחשף שאין כלום בעדותו". לדבריו, "עד המדינה ניר חפץ היה תחת סחיטה ואיומים, שלא לומר עינויים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (מוצאי שבת) לפרשת עדות ניר חפץ, ואמר בסרטון שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו: "כשניר חפץ חתם על הסכם עד מדינה, הארץ רעשה. אמרו שהוא עד מפתח ולא הפסיקו להגיד שמצאו את ראיית הזהב נגדי. בשבוע שעבר נחשף שאין כלום בעדות של חפץ. אילצו אותו לחתום על הסכם עד המדינה תחת סחיטה ואיומים – אין דרך אחרת לתאר את זה. העדות שלו מלאה בכל כך הרבה סתירות, כל כך הרבה גרסאות, כל כך הרבה חורים שאי אפשר לבסס עליה כלום. אני מתפלא שהוא לא הודה גם ברצח ארלוזרוב".

"אבל לגורמי השמאל זה לא מפריע – הם מבינים שהעדות של חפץ הלכה להם אז הם מחפשים את עד המפתח הבא. אז עכשיו התיק כבר לא מתבסס על חפץ, הוא מתבסס על הכוכב התורן הבא – אילן ישועה, מנכ"ל אתר וואלה והשיחות שלו עם שאול אלוביץ', בעלי אתר וואלה. לאחרונה שודרו בחדשות 12 קטעים מתמלילי שיחה בין אלוביץ' לישועה. זה תמיד קטעים מתוך קטעים, תמיד זה נערך בצורה סלקטיבית מגמתית ותמיד משמיטים את הקטעים שסותרים לחלוטין את מה שהם אומרים".

"בהקלטה הזו אלוביץ' אומר לישועה שהוא דיבר את רופא המשפחה שלי ד"ר ברקוביץ' וד"ר ברקוביץ אמר שאני אמרתי לו שאני 'מתאבד בשביל אלוביץ'. זה שקר מוחלט. מה שלא סיפרו לכם זה שהמשטרה אפילו לא הזמינה את ד"ר ברקוביץ' כדי לברר איתו את הטענה הזו אם היא אמיתית או שקרית. זה פשוט מדהים, פשוט מקומם. המשטרה כלל לא טרחה לבדוק את אמינות ראיה שהם מגדירים אותה כ'ראיית זהב'".

"אבל עורכי הדין שלי כן בדקו. לפני השימוע הם פנו לד"ר ברקוביץ' והוא אמר בתצהיר שהוא אף פעם לא אמר לאלוביץ' את הדברים שמיחסים לו ושאני מעולם לא דיברתי איתו אפילו מילה אחת על ענייני בזק או ענייני אלוביץ'. ואם זה לא מספיק, עד המדינה ניר חפץ שהיה תחת סחיטה ואיומים, שלא לומר עינויים אפילו הוא אמר בעדותו לאחר שחתם על הסכם עד המדינה – 'מעולם לא שמעתי את הדברים האלה מד"ר ברקוביץ… והיו לי הרבה שעות עם ד"ר ברקוביץ'. אני לא חושב שביבי מוכן להתאבד בשביל שאול אלוביץ'. כלומר, גם ראיית הזהב החדשה קרסה", כך נתניהו.