צילום: דוברות הכנסת - עדינה ולמן

חפץ לאוחנה: התנצל על דבריך ותשלם לי פיצוי – או שאתבע אותך

על רקע הפרת צו איסור הפרסום בעניינו, עד המדינה בתיק 4000 שלח מכתב לשר המשפטים בו איים כי אם לא יעשה כדבריו, "ינקוט בכל אמצעי של החוק שברשותו". עוד נכתב: "מטרותיך המובהקות היו אישיות, זרות לחלוטין לחובותיך ואף מנוגדות לתפקידך"

במכתב ששלח הערב (שני) עד המדינה בתיק 4000, ניר חפץ, לשר המשפטים אמיר אוחנה, דרש חפץ מהשר התנצלות ופיצוי תוך שבוע על שהפר את צו איסור הפרסום בעניינו מעל דוכן הכנסת. חפץ איים כי אם השר אוחנה לא יעשה כדבריו, הוא "ינקוט בכל אמצעי של החוק שברשותו".

עורכי דינו של חפץ כתבו לשר המשפטים כי "דבריך היו דברי רכילות פוגעניים שהובאו במטרה ברורה לבזות את חפץ ולהשפילו, מטרותיך המובהקות היו אישיות, זרות לחלוטין לחובותיך ואף מנוגדות לתפקידך".

אמש התייחס חפץ לסערה בעקבות ערעור אמינות העדות שנתן במשטרה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, "אני חתמתי בפברואר 2018 על הסכם עם מדינת ישראל שאני אומר אמת, במשך ימים ארוכים העדתי עדות שהיא כל כולה אמת מזוקקת, ואני משכונע שאם נגיע לבית המשפט, בית המשפט יקבע שעדותי אמינה", אמר חפץ.

בתום דיון שהתקיים בבית המשפט לגבי צו איסור הפרסום על ההליך המפוקפק בו נקטה המשטרה במטרה לגרום לחתום על ההסכם אמר כי, "עבור האמת הזו שאני נצמד אליה ולא זז ממנה, אני משלם מחירים בלתי נתפסים, חסרי תקדים במדינת ישראל, על כן הגעתי לבית המשפט לתאר בפני בית המשפט איזה מסע אני עובר ומשפחתי עוברים, מסע מכוון, יזום, שנועד להזיז אותי מהאמת".

לדבריו: "אני רוצה קודם כל לומר שכל החשודים בכל התיקים, 1000, 2000, 4000, כל התיקים שאני איכשהו קשור אליהם, אני מאחל לכולם שייצאו צחים כשלג ושיוכיחו את חפותם, אני לא נגד אף אחד, להפך, בוודאי לא נגד ראש הממשלה שעבדתי איתו שנים רבות". בהמשך הוסיף כי, "אני שוב מדגיש, אני מאוד מקווה שלא נגיע לבית המשפט ושהחשודים השונים כולם יוכיחו את ניקיון כפיהם לפני כן".

3 תגובות

מסכן

חפץ נתפס בעיני כאדם מטורלל ומטורף. ככה אני חושב

מה אימו עליך עכשיו
ומה קרה שיצאת לתקשורת
פרקליטות נבזית ומושחתת
באמת מסכן
לא למד שסיג לחכמה שתיקה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *