בצל ההסלמה בדרום. שר הביטחון הנכנס נפתלי בנט שהה בקריה בהתייעצויות ובדיונים עם ראש הממשלה ובכירי מערכת הביטחון. עם תום ישיבת הקבינט, ממשיך השר את הדיונים בבור שהחלו משעות הבוקר ונמשכות באופן רציף

בישיבת הקבינט, שהתכנס מוקדם יותר בקריה, השתתף שר הביטחון הנכנס נפתלי בנט, שנכנס רשמית לתפקידו. החל משעות הבוקר בנט שהה בקריה בהתייעצויות ובדיונים עם ראש הממשלה ובכירי מערכת הביטחון. עם תום ישיבת הקבינט, ממשיך השר את הדיונים בבור באופן רציף.

השר בנט נועד אמש עם הרמטכ"ל, רב אלוף אביב כוכבי, ועם ראש השב"כ, נדב ארגמן, וקיבל מהם סקירות ועדכונים ביחס למבצע המתוכנן.

 

שר הביטחון נפתלי בנט הבוקר עם הרמטכ"ל אביב כוכבי

כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט למנות את יו"ר הימין החדש נפתלי בנט לשר הביטחון בממשלת המעבר. בנוסף סוכם בין נתניהו לבנט כי מפלגות הליכוד והימין החדש יקימו באופן מיידי סיעה משותפת בכנסת ה-22 (לפי המודל של הליכוד-ישראל ביתנו בכנסת ה 19) ומתחייבים לפעול ביחד כסיעה משותפת לאורך כהונת הכנסת הנוכחית.

כאמור, בישיבת הממשלה שהתקיימה בתחילת השבוע חתם ראש הממשלה בנימין נתניהו על מכתב התפטרות מתפקיד שר הביטחון, במהלך הישיבה התקיימה הצבעה על מינוי יו"ר הימין החדש נפתלי בנט לתפקיד, רוב השרים תמכו בהצבעה, והיום בשעה 11:00 בבוקר נכנס בנט באופן רישמי לתפקידו כשר הביטחון.