תמונה המופצת ברשתות החברתיות בגנותו של ח"כ טיבי

טיבי הגיש תלונה לועדת האתיקה נגד נתניהו: "מסית נגד הרשימה המשותפת"

יו"ר סיעת הרשימה המשותפת הגיש קובלנה לועדת האתיקה של הכנסת נגד ראש הממשלה, על הסתה והפצת דברי שקר כנגדו אישית וכנגד הרשימה המשותפת. טיבי: "בעקבות הדברים גברו האיומים נגדי ונגד משפחתי בטלפון וברשתות החברתיות"

יו"ר סיעת הרשימה המשותפת בכנסת ח"כ אחמד טיבי הגיש היום (שני) קובלנה לועדת האתיקה של הכנסת נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, על כך שהאחרון הסית להפיץ דברי שקר כנגדו אישית וכנגד הרשימה המשותפת.

במכתב ששלח טיבי לועדת האתיקה פרט הח"כ הערבי את דבריו של נתניהו כנגדו וכנגד סיעתו: "במהלך דבריו בנאום של ראש הממשלה נתניהו בכנס "מקור ראשון" – פנה ח"כ בנימין נתניהו לח"כ בני גנץ , ואני מצטט: "היית רמטכ"ל במבצע צוק איתן, ניהלנו יחד את המבצע – אתה זוכר מה עשה טיבי במהלך המבצע? קרא מעל במת הכנסת בשמות המחבלים שחוסלו ואמר שצה"ל מבצע פשעי מלחמה", ואף הוסיף :"אני שואל אותך בני גנץ, עם האנשים האלה אתה רוצה להקים ממשלה? זו סטירת לחי ישירה בפרצופם של חיילי צה"ל, הלוחמים שאתה ואני שלחנו לקרב".


המכתב ששלח חה"כ טיבי לועדת האתיקה של הכנסת

טיבי טעון כי דבריו של ח"כ נתניהו "הינם דברי שקר והסתה נגדי. בנאום שלי בכנסת הזכרתי שמות של ילדים ואמהותיהם שנהרגו ע"י טילים ישר לביתם, ואני מצטט: "אלה הם שהידים- קורבנות, ילדים שיש להם שמות. הם לא מספרים. לכל ילד יש שם, אזרחים שנהרגו ע"י טילים ישר לביתם".

"ח"כ בנימין נתניהו עבר על הוראות התקנון באמירותיו הכוזבות", בסביר יו"ר הסיעה המשותפת. "מדובר בהתבטאויות שיש בהן השמצה והכפשה וביזוי. התבטאויות כאלה מדרדרות את השיח הציבורי וגורמות להסתה שיכולה להוביל לאלימות פיזית נגד נבחר ציבור".


תמונה המופצת ברשתות החברתיות בגנותו של ח"כ טיבי

טיבי מוסיף: "אין לעבור לסדר היום על ההתבטאות הכוזבת של ח"כ בנימין נתניהו, שלא מפסיק להסית נגדי, הן בכנסת והן ברשתות החברתיות. למותר לציין שבעקבות האירוע הנ"ל גברו מקרי ההסתה והאיומים נגדי ונגד משפחתי הן בטלפון והן ברשתות החברתיות".

לסיום כותב הח"כ מהרשימה המשותפת: "לפיכך הנני מגיש קובלנה זו נגד ראש הממשלה ח"כ בנימין נתניהו בהתאם לתקנון הכנסת וכן בהתאם לכללי האתיקה לחברי הכנסת, ומבקש לדון בה בדחיפות ולטפל בהתבטאויות אלה בכלים העומדים לרשות ועדת האתיקה, על מנת שהתנהגות כזו לא תשנה בעתיד".

5 תגובות

הגיע הזמן הפרצוף האמיתי של מחבלי .אי.בכנסת.במדינה נורמלית היו מוציאים אותם לכיכר המרכזית

מר טיבי אל תברח ממה שאתה . הרי כולם מכירים את השנאה שלך ליהודים והתמיכה שלך בג'יהד ובחמס ובחזבאללה . את אל תתפלא שהלבישו אותו במה שמתאים ויושב עליך הכי טוב . אתה אחד מגודולי שונאי היהודים יחד עם עודה ושאר הרשימה . אז אל תופתע איש אומלת ומטורלל .. ראה מר זיבי אתה גרוע יותר מימה שדימו אותך . פשוט איש חסר מוח וגעיל אשר נתמך על ידי בגץ ומקבל משכורת על חשבון יהודים טובים . גם מר כסיף צריך לעוף על גבי הבורקא היישר למחנות הפליטים בעזה

אתה מר זיבי יושב ראש הרשימה המטורללת . רשימת ממשיכי הנאצים

טיבי כמה שהמדים הולמים אותך אבל בחיים זה זה לא יכול לקרות ואתה מבין למה …
לגבי ביבי למרות ש… אני עדיין חושב שהוא נורא צודק לגביכם.

טיבי די כבר עם הצביעות כבר עקפת את ביבי….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *