צילום: אופק אבשלום

יומיים לתום המנדט: אביגדור ליברמן שוב נפגש עם יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ

ימויים לתום המנגט: כחול לבן ומפלגת ישראל ביתנו הודיעו היום כי לפני זמן קצר הסתיימה פגישתם של יו"ר כחול לבן בני גנץ ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. זאת לקראת סיום המנדט שקיבל גנץ מנשיא המדינה ראובן ריבלין להקמת ממשלה

כחול לבן ומפלגת ישראל ביתנו הודיעו היום (שני) כי לפני זמן קצר הסתיימה פגישתם של יו"ר כחול לבן בני גנץ ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. זאת לקראת סיום המנדט שקיבל גנץ מנשיא המדינה ראובן ריבלין להקמת ממשלה.

כזכור, בפתח דבריו בישיבת הסיעה אמר יו"ר ישראל ביתנו: "לשאלה מה ליברמן רוצה, התשובה היא מאוד פשוטה: אמרנו את זה מיום הראשון של מערכת הבחירות האחרונה ואנחנו אומרים גם היום – ממשלת אחדות לאומית. לא צריך לחפש מתחת לפנס. אין כוונות אחרות. ברור שזה לא מסיבות אידאולוגיות אלא פרקטיות. כל ממשלה אחרת תתקשה לתפקד. זה יהפוך למסע הישרדות משבוע לשבוע. כל הצבעה בוועדות הכנסת תהפוך לאתגר בלתי רגיל".

"אין לנו אינטרס אישי להיות חברים בממשלה. לא משנה אם זה נתניהו או גנץ. שני הצדדים מציעים לנו חצי המלכות ותוספת 10 אחוז. מבחינת מדינת ישראל, כל ממשלה צרה היא אסון. אנחנו עובדים קשה. אתמול סיימתי ב-3:00 בבוקר את כל המפגשים עם נציגי הקואליציה והאופוזיציה".

ליברמן הצהיר כי "אם עד רביעי ב-12:00 לא נגיע לחתום על הסכם קואליציוני – אז כל אחד לנפשו. השאלה אם ממשלה צרה או בחירות שלישיות זו שאלה טובה. אני אעשה אז הערכת מצב. אני מקווה שכולנו נצליח להתעלות, להתגבר על כל הפערים ולהקים ממשלת אחדות".

יו"ר ישראל ביתנו התייחס לפגישתו אמש עם ראש הממשלה נתניהו ואמר: "הייתה פגישת עניינית. לא בזבזבנו זמן על חשבונות העבר. דיברנו על דברים מעשיים, פרקטיים, איך אפשר להתקדם לכיוון ממשלת אחדות. כשנקים ממשלת אחדות נקציב יום שלם לכל הריבים".

4 תגובות

סך הכל ימין חילוני קלאסי, המדינה חשובה מאוד, אבל לדפוק את החרדים הרבה יותר חשוב,
לא סתם הצביעו לו 8 מנדטים מהימין

להחזיר את ליברמן לרוסיה להיות ג'ובניק בצבא האדום

תוחל קש

מישהו שם לב, למה שקורה פה???
איש אחד עם 8 מנדטים בלבד, מתנהג ומדבר, כאילו הוא זה שאמור להקים כאן ממשלה!
הוא מאים, מכתיב רעיונות ומהלכים ( שיעמדו אך ורק לטובתו ולא לטובת העם! ) מתנהג ומדבר בצורה בוטה וברוטאלית ומרגיש בפסגת העולם, נדמה לו שרק ב"עזרתו,בהנהלצו ובפיקוחו,אפשר יהיה להקים ממשלה"! לא מבין, שכדי להקים ממשלה יציבה וטובה לעם,פתרון הקסם שלו וכמובן תמיד הוא יהיה בפנים, ולא משנה איזו ממשלה תקום! הרי בשביל להקים ממשלה רחבה, מספיק את הליכוד,גאנץ והעבוגדה! מי צריך אותו בכלל? אדם לא יציב ולא אמין!
רבותי, פקחו עיניכם,ונסו להצליח למצוא, ולו משהו טוב אחד,שהוא הצליח לעשות בתקופת היותו שר הביטחון!
עוד רעיון מטופש,מכניס את הגנב לביתו, פותח את הכספת ומתחנן לגנב, שיקח כל מה שרואה! עוד מעט גם יסביר למה איימן עודה או טיבי, צריכים להיות ראש הממשלה הבא!
פעם דוקא התנהג די נורמלי,אך משהו עבר עליו, כנראה, בשנה האחרונה והוא השתבש לגמרי! צריך אשפוז דחוף, ולו רק למען עמ"י!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *