אחרי גולדין ושאול: נתניהו נפגש עם משפחות מנגיסטו וא-סייד

ראש הממשלה בנימין נתניהו ומתאם השבויים והנעדרים ירון בלום נפגשו היום עם משפחת מנגיסטו ומשפחת א-סייד, שבניהם מוחזקים על ידי ארגון הטרור חמאס רצועת עזה, ראש הממשלה עידכן את המשפחות בהתפתחויות האחרונות ואמר כי "הוא מחויב להשבת החיילים והאזרחים המוחזקים בידי חמאס"

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו ומתאם השבויים והנעדרים ירון בלום נפגשו היום עם משפחת מנגיסטו ומשפחת א-סייד, שבניהם מוחזקים על ידי ארגון הטרור חמאס רצועת עזה, בלשכת רה"מ בירושלים. ראש הממשלה אמר למשפחות כי הוא מחויב להשבת החיילים והאזרחים המוחזקים בידי חמאס.

עוד נמסר מלשכת ראש הממשלה כי נתניהו עידכן את המשפחות בהתפתחויות האחרונות ובמאמצים שמדינת ישראל עושה בערוצים גלויים וסמויים להשבת הבנים. בפגישה השתתפו ר' המל"ל מאיר בן שבת, המזכיר הצבאי של רה"מ תא"ל אבי בלוט, מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום ונציג משרד החוץ.

כזכור, בתחילת השבוע נפגש נתניהו עם משפחת גולדין ומשפחת שאול, בלשכת רה"מ בירושלים. נתניהו עידכן את המשפחות במאמצים הנעשים להשבת הבנים ובהתפתחויות האחרונות. המשפחות העלו בפגישה דרכי פעולה נוספות ורה"מ הנחה את צוותו לבדוק את האפשרויות שעלו. בפגישה השתתפו גם חבר ועדת השרים לענייני שבוים ונעדרים שר האוצר משה כחלון, ראש המל"ל מאיר בן-שבת, המזכיר הצבאי לרה"מ תא"ל אבי בלוט ומתאם השבויים והנעדרים ירון בלום.

לטענת משפחת גולדין, נתניהו הודיע בפגישה כי הורה שישראל לא תעביר גופות נוספות לעזה עד להשבת החיילים. במהלך הפגישה דנו הצדדים גם בפעילות משפחת גולדין בזירה הבינלאומית. לדבריהם, "בעניין זה הבטיח נתניהו לפעול באופן אישי במישור הבינלאומי על מנת להפעיל לחץ על חמאס באמצעות האו"ם והמדינות התורמות, ולהביא להשבת חיילי צה"ל והאזרחים הישראלים שנמצאים בעזה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell