אזעקות נשמעו הערב בעיר שדרות ובישובי עוטף עזה. דובר צה"ל: זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל, לוחמי כיפת ברזל יירטו שיגור אחד. אישה נחבלה בגפיים בדרכה למרחב מוגן. עיריית שדרות: "נכון לעכשיו ללא שינוי בהנחיות"

אזעקות צבע אדום נשמעו הערב בעיר שדרות ובישובי עוטף עזה: ניר עם, איבים, גבים, מכללת ספיר, ארז, מטווח ניר עם. מדובר צה"ל נמסר: "בהמשך לדיווח על התרעות, זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי כיפת ברזל יירטו שיגור אחד".

מארגון מד"א נמסר כי "בהמשך לאזעקה שנשמעה בדקות האחרונות בגזרת שדרות. במוקד 101 של מד"א לא התקבלו קריאות על נפגעים, למעט אשה אחת שנחבלה בגפיים כשהייתה בדרכה למרחב מוגן ומטופלת ע"י צוותי מד"א".

מעיריית שדרות נמסר הערב כי, "לפני מס' דקות אזעקת צבע אדום בשדרות. לא ידוע על נפילות בעיר ואין דיווח על נפגעים בגוף, מלבד אישה שנחבלה בדרכה למרחב מוגן. נכון לעכשיו ללא שינוי בהנחיות".

כזכור, רקטה שוגרה אמש משטח רצועת עזה לשטח ישראל, מדובר צה"ל נמסר: "כי כתוצאה מהשיגור הופעלה התרעה בשטח פתוח בלבד. בעזה דיווחו כי הפלגים ברצועה ירו לעבר כלי טיס בלתי מאויש (כטב"מ), אך לא דווח אם זוהתה פגיעה". מהמועצה האזורית אשכול נמסר כי ההתרעה לא הופעלה במערכות ההתרעה בתוך היישובים בשטחה, וכי ככל הנראה היתה נפילה אחת בשטח פתוח.