עשרות צמיגים נוקבו בג'לג'וליה – ח"כ עודה: "נתניהו מקור השנאה והשיסוי"

תושבי ג'לג'וליה שהתעוררו הבוקר נדהמו לנוכח אירוע 'תג המחיר' שהתרחש הלילה ביישוב כאשר צמיגיהם של 40 מכוניות נוקבו וכתובות גזענית רוססה על אוטובוס. הח"כים הערבים מטילים על כתפי ראש הממשלה את האחריות למעשה
 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

פעולת תג מחיר התרחשה הלילה בכפר ג'לג'וליה מזרחית לכפר סבא, כאשר צמיגיהם של 40 כלי רכב נוקבו וכתובת תג מחיר בעברית "יהודים תעצרו את הגלות, תפסיקו להתבולל", רוססה על אוטובוס ביישוב. המשטרה פתחה בחקירה בניסיון להתחקות אחר מבצעי הפשע.

אחמד עודה, תושב המועצה, אמר לויינט, כי "זה מעשה חמור ביותר. עדיין יש גזענים שמגיעים ליישובים ערביים ופוגעים במכוניות, לא נופתע אם יחצו את הגבול ויעשו דברים חמורים יותר". לדבריו, "היום התעוררנו לנזקים שנגרמו לכל הרכבים בשכונה, הם יכלו גם לפרוץ לבתים לאיים עלינו. לצערי, אף פעם אין עצורים אחרי מקרים כאלה, וגם אם יעצרו – הם משוחררים אחרי כמה ימים ללא משפט".

יו"ר הרשימה המשותפת, האשים הבוקר את ראש הממשלה נתניהו בהסתה לביצוע המעשה ואמר, כי "הדג מסריח מהראש. נתניהו הוא מקור השנאה והשיסוי העיקרי בישראל, רק לפני שבוע הוא אמר שאנחנו סכנה".

ח"כ עופר כסיף (הרשימה המשותפת) התייחס אף הוא לאירוע ואמר, "אנו רואים בנתניהו וארדן אחראים ישירים ל-43 אירועי תג שנאה השנה. הראשון על ההסתה שמובילה למעשים והשני על טיפול בכפפות משי בפורעים אם בכלל. פגיעה בצמיגים וריסוס כתובות שנאה הן פעולות אלימות וטרוריסטיות, ובלתי נסבל שהן עוברות על סדר היום."

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן