בלעדי ל-'JDN': האדמו"ר מסאטמר במעונו של הגרמ"ד סולוביצי'ק • האזינו

במהלך ביקורו בארץ, עלה האדמו"ר מסאטמר לביקור במעונו של זקן ראשי הישיבות הגאון רבי משולם דוד הלוי סולוביצי'ק, שסיפר על הקשור המיוחד שהיה לו עם האדמו"ר זצוק"ל בעל ה'דברי יואל' בעת ביקוריו בישראל לפני כ 70 שנה • מיוחד

במהלך ביקורו של כ"ק האדמו"ר מסאטמאר שליט"א בארה"ק עלה הרבי לביקור במעונו של זקן ראשי הישיבות הגאון רבי משולם דוד סולוביצי'ק שליט"א בביתו שברחוב עמוס בירושלים.

השניים שוחחו ארוכות אך תוכן שיחתם המלא לא פורסם עד לרגע זה. כעת, בהקלטה בלעדית שהגיעה לידי 'חדשות JDN' נשמעת שיחתם של השניים במשך דקות ארוכות בשפת האידיש.

כשנכנס הרבי למעונו של הגרמ"ד סולוביצי'ק שליט"א, קם רה"י לכבודו של הרבי מסאטמאר וקיבלו בכבוד גדול, אחר הזכיר רה"י את הרבי ר' יואליש מסאטמאר זיע"א ואמר כי לפני שנים בתקופה שהגיע לארץ היה זוכה לעלות אליו לפעמים, לאחמ"כ שוחחו השניים על שולשלת היוחסין בקרב אדמור"י ממנהיגי חצר הקודש 'סאטמאר', בהמשך שיחתם הודה הרבי מסאטמאר שליט"א לראש הישיבה על כך שמקרב ודואג לחסידי סאטמאר הלומדים בישיבת 'בריסק' שבראשותו שבירושלים.

בהמשך שיחתם התפעל ראש הישיבה מבואו של הרבי מסאטמאר לארה"ק לחיזוק וביצור חומות הדת ואמר כי הרבי שליט"א ממשיך את מורשתו של הרבי ר' יואליש מסאטמאר זיע"א ביתר שאת ועוז, וברכו שיזכה להאריך ימים על ממלכתו.

כתבות קשורות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *