גדעון סער: "ההסתה נגדי בהיקפים שלא היו כאלה במדינה – הכל נתניהו"

באם נתניהו ימשיך להוביל את הליכוד, סער מציג שני תרחישים: אי יכולת להרכיב גם את הממשלה הבאה, או מסירת השלטון 'בהתנדבות' לשמאל. "אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איך זה שמי שקורא להתמודדות דמוקרטית, שבסוף ה'מרכז' הוא שקובע, נחשב לבוגד?"

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • צפו: תיעוד מרגש מהתפילה בקבר מרדכי ואסתר באיראן

  תוכן מקודם

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

חבר הכנסת גדעון סער שמוביל את נס המרד בליכוד נגד נתניהו, התייחס הבוקר להכפשות נגדו על ידי מצביעי ליכוד ומאשים את נתניהו באחריות לכך.

בראיון ל'ויינט' האשים סער: ״כל ההסתה נגדי מגיעה מראש הממשלה. הוא מעולם לא יצא נגדה וזאת הסתה בהיקפים שלא היו כאלה במדינה״. לדבריו, "מי שקורא לפריימריז מותקף באלימות". על טענות מקורבי רה"מ כי הוא חותר נגדו בניסיון להפילו באמצעות הקדמת הפריימריז הוא משיב, כי "במצב הנוכחי בו לא הצליח נתניהו פעמיים להרכיב ממשלה, אנחנו עוד עלולים למסור לשמאל את השלטון בהתנדבות".

לדבריו, "אנחנו מוכנים למסור את השלטון ליריבינו, רק חס וחלילה לא למישהו אחר מתנועת הליכוד". סער מציג 2 תרחישים העלולים להתרחש באם ימשיך נתניהו להוביל את הליכוד: אחד, שנמשיך להיות באותו מצב, בו אף אחד לא יכול להקים ממשלה. שתיים, שנמסור את השלטון ליריבנו הפוליטיים ולמסור להם במתנה".

סער נדרש בראיון לביקורת שנמתחה עליו על ידי מרבית בכירי הליכוד והסביר, כי "כל אחד יש לו אינטרסים אישיים, כל אחד אמר אני שואף להיות יו"ר הליכוד ולכן הדברים האלה מבארים את שאלתך. השאלה האמתית שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איך הגענו למצב כתנועה דמוקרטית, שמי שקורא להתמודדות דמוקרטית, בסופו של דבר מי שמחליט עליה זה מרכז הליכוד. זה כבר בגידה, זה כבר תקיעת סכין בגב, לא רק אני ובני משפחתי מותקפים בצורה מכפישה, בצורה אלימה, גם כל מי שמעז מקרב ראשי הרשויות המקומיות לצאת ולומר שצריך לקיים פריימריז, כל אחד מהם מותקף באלימות. הגענו לזה שבשבוע שעבר התקיים כנס בהוד השרון, בפנים הייתה אהדה אדירה, בחוץ הייתה משטרה כדי לאפשר את הכנס. והיו שם אנשים, לא מהוד השרון, עם קריאות מסיתות".

בראיון לגל"צ תקף הבוקר שר החוץ ישראל כץ את עמיתו גדעון סער והאשים אותו בניסיון לקעקע את נתניהו, "סער מנסה לקעקע את נתניהו ולהדיח אותו. הוא רצה להרכיב ממשלה עכשיו, ולא אמר האם יקים אותה עם החרדים".

9 תגובות

סער המטורלל והחתרן זה לא נתנייהו . אנו שומעים וראים חא פחות מימך . ולא רוצים בך כלל וכלל . ברור לך . עזוב אותנו בשקט לא בחרנו או הצבענו לך ..

כל דברי סער נכוחים ובנחת נאמרים.
לעומת כל דברי מחנה הביבים והנהנתנים,
שמפריחים הבלים, ובהתלהמות שכבר חצתה מזמן את גבולות ההסתה והשתקה אלימה!

גדעון,
אנחנו איתך

אמת
אתה מושמץ הכי במדינה
אתה יודע למה
בטבע שלנו אנו שונאים שטינקרים ובוגדנים
חלומך להיות ראש ממשלה זה לגיטימי ואולי יש לך כמה זכויות
מעשיך דיבוריך התנהגותיך גסותיך מגעילים
זה לא נתניהו זה אתה בעצמך הצלחת להגעיל אותנו ולהמאיס את עצמך

לא זורקים אבן אחר הנופל.
דווקא בשעות אלו: כולנו עם נתניהו

גדנון סער היחיד שיוכל לשנות את המדינה לטובת עם ישראל ולגרום לשינוי מהותי בהתייחסות של המדינה לתורת ישראל! כל עוד ביבי בראש , שום דבר לא ישתנה, והקב"ה רוצה שמשהו ישתנה כבר! תשאלו את עצמכם, למה נתניהו לא מצליח ואפילו יורה לעצמו ברגליים כמה וכמה פעמים נגד השכל הישר? התשובה היא, שכך הקב"ה רוצה, ורק גדעון סער ישנה את המצב " בדרך הטבע"

גדעון אנחנו בכלל לא איתך!!!
בושה למצביעי ימין שהולכים אחריו כאשר מבצעים פוטש בריש גלי למנהיגנו הדגול.
במקום לצאת לרחובות בהמונינו חלקנו (למזלנו, הקטן מאוד) הולך אחר שתול השמאל.

הכי כייף לראות זה איך ביבי לחוץ
זה אומר שיש לו ממה לחשוש
וזה גם אומר ,שסער עושה את העבודה.

אחר כך ביבי המושחת התלונן על התקשורת….

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן