יו"ר חברת "אסם" דן פרופר תקף את ראש הממשלה: "כאילו שכחנו שהסתה כזו כבר הובילה לרצח ראש ממשלה" וכינה את החכי"ם מהליכוד "גמדים". בנו של נתניהו: "צריך חרם צרכנים קטן נגד אסם". תומכי נתניהו: "הפעילים הפעם לא יוותרו, אסם יפסידו הרבה כסף"

יו"ר חברת "אסם" דן פרופר במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו: "התקפה על מוסדות החוק והסדר, הסתה אישית קשה כאילו שכחנו שהסתה כזו כבר הובילה לרצח ראש ממשלה". את הדברים אמר בכינוס תחת הכותרת "עסקים למען שלטון החוק" בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. פרופר האשים את ראש הממשלה בהסתה וכינה את החכי"ם מהליכוד "גמדים".

פרופר אמר עוד, "אני כאן בשביל הנכדים שלי, שתהיה להם ארץ שהם יוכלו לחיות בה. אני אפילו לא מדבר על השחיתות , עליה אדבר כשייצא פסק דין אם ייצא פסק דין מרשיע, אני מדבר על ההסתה, הפילוג, הרס מוסדות הדמוקרטיה, התקפה על מוסדות החוק והסדר, הסתה אישית קשה כאילו שכחנו שהסתה כזו כבר הובילה לרצח ראש ממשלה".

"אני לא איש פוליטי, לא תדעו אף פעם איזה פתק אני שם בקלפי, אני מדבר כאזרח שכל חייו חלם לבנות מדינה יותר טובה. אני חושב שאנחנו נמצאים במורד וצריכים לתקן את המעצורים לפני שנדרדר במהירות במדרון תלול. אני מאמין שאנחנו מדברים בשם הרבה יותר אנשים ששותקים. אני מדבר פה כי אני שם מעל לכל דבר אחר- כולל העסק שאני עומד בראשו – את עתיד נכדי במדינה הזו. אם נגד מנהל בחברה שלי היה מוגש כתב אישום, הוא היה עף במהירות האור", דברי של פרופר.

בעקבות דבריו של פרופר, פעילי ליכוד יוזמים חרם צרכנים על חברת אסם כדי לגרום לנזק כלכלי לחברה. בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו שיתף בחשבון הטוויטר שלו ציוץ של פעיל ליכוד שאמר, "‏דן פרופר יו"ר אוסם ועוד אנשי עסקים קוראים לנתניהו להתפטר. הבחירה הדמוקרטית שלנו לא מעניינת אותם. לדעתי מצריך חרם צרכנים קטן נגד אוסם לא?". נתניהו ג'וניור שיתף תמונה בו נאמר כי "הפעילים לא יוותרו הפעם וחברת אסם יפסידו הרבה כסף ונזק רב (הטעות במקור)".

בקבוצות הליכוד הופצה הודעה בה נכתב כי, "נזק אדיר לחברת אוסם: בשעות אחרונות עוד ועוד פעילי הליכוד מפרסמים פוסטים שהם זרקו כל המוצרים של חברת אוסם לפח אחרי שיו"ר החברה מר דן פרופר האשים את ראש הממשלה נתניהו בהסתה נגד בית המשפט, הפעילים אומרים שהפעם הם לא יוותרו וחברת אוסם יפסידו הרבה כסף ונזק רב".

תומכת נוספת של נתניהו כתבה כי, "‏דן פרופר יו"ר אוסם כנראה השתעמם לאחרונה, הוא יושב טוב כסף לא חסר לו אז מה עושים כדי להשתעשע, יוזמים קמפיין של אנשי עסקים נגד בנימין נתניהו. החוצפן המדושן, קורא לנתניהו להתפטר ולא לא מעניינת אותו הבחירה הדמוקרטית שלנו. אני חושבת שגם לי בא להשתעשע ואני הולכת להחרים את חברת "אוסם". הצטרפו גם אתם".