במוצאי שבת הדינר השנתי של כולל להוראה "פנים מאירות להורות נתן"

מאות תלמידים, תומכים וידידים ישתתפו במוצאי שבת בדינר השנתי של כולל אברכים מצוינים להוראה "פנים מאירות להורות נתן" מיסודו של ראש הישיבה מרן הגאון הצדיק רבי נתן גשטטנר זצוק"ל בעל ה"להורות נתן".

ערב יומא דהילולא של שר התורה וההוראה מרן הגה"צ רבי נתן גשטטנר זצוק"ל בעל ה"להורות נתן"

הדינר הנערך ערב יומא דהילולא התשיעי של מייסד המוסדות זי"ע, יתקיים כמסורת רבת שנים באולמי קונטיננטל בבני ברק, בראשותם של אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות, תלמידי הישיבה, ידידים, תומכים ואוהבי תורה, שיבואו לקחת חבל בהחזקת המוסד הק' שהוקם ע"י שר התורה וההוראה מרן הגאון ה"להורות נתן" זצוק"ל, מגדולי הפוסקים בדורנו.

את המשא המרכזי ישמיע בנו בכורו הגאון רבי עמרם יעקב גשטטנר שליט"א גאב"ד קרית אגודת ישראל. משא דברים לכבודם של עמלי התורה ישמיע כ"ק מרן אדמו"ר מנדבורנה שליט"א. כנואם הכבוד יופיע הגאון רבי ישראל יצחק מנדלזון שליט"א, גאב"ד קוממיות ירושלים. דברי ברכה ישמיע הגאון רבי יצחק ישעי' וייס שליט"א, גאב"ד נוה אחיעזר. דברי זכרון ישמיע הגאון רבי ישראל מילר ששליט"א תלמידו המובהק של רבינו זי"ע וחבר בד"ץ ויז'ניץ וזכרון מאיר.

את הדינר ינחה הרה"ח רבי יצחק אוסטרליץ שליט"א, מנכ"ל איגוד הסמינרים.

נשיא ופטרון הכולל, הרה"ח ר' חיים גשטטנר שליט"א, בנו של הגאון ה"להורות נתן" זי"ע –  הקריא באסיפה שהתקיימה לקראת הדינר את צוואת קדשו של אביו הגאון זצוק"ל שכתב: "מי שיסייע לישיבה הקדושה ברוחניות ובגשמיות לא אחסוך להמליץ עבורו כפי כוחי – וזו הבטחה".

כמסורת שהונהגה בשנים האחרונות, תתקיים בסיום הדינר ההגרלה השנתית היוקרתית לתורמי הישיבה. כמו כן יחולק שי ייחודי לכל משתתף.

ידידי כולל "פנים מאירות להורות נתן" עשו השבוע פעולות רבות להצלחת הדינר, שמטרתו תמיכה איתנה באברכים המצוינים הממיתים עצמם באהלה של תורה, וממשיכים בדרכו של רבם הנערץ מרן הגאון ה"להורות נתן" זי"ע, אשר כל ימיו היו חטיבה אחת של הרבצת תורה ויראת שמים.

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *