השר זאב אלקין התייחס לקריאות ה'בוז' שהושמעו לעברו של גדעון סער אמש בכינוס חברי המרכז, ואמר כי על אף שמתחולל מאבק בצמרת המפלגה, הרי שהתנהלות זו עדיפה על פני השיטה הצפון קוריאנית של 'יש עתיד' בה הכל נקבע על ידי אדם אחד

חבר הכנסת זאב אלקין ממקורבי ראש הממשלה התייחס הבוקר לקריאות הבוז שנשמעו אמש במרכז הליכוד בשעה שגדעון סער עלה על הבמה לשאת את דבריו. בראיון לרשת ב' אמר אלקיו, כי "הליכוד הוא תנועה תוססת, אני לא אוהב שריקות ובוז לאף אחד". באשר למאבקי הכוחות בצמרת המפלגה בין גדעון סער שמנסה להדיח את נתניהו אמר, כי "בליכוד יש מאבק פוליטי, אבל אני מעדיף את זה על פני השיטה הדרום קוריאנית שיש עתיד נוהגת בה".

בראיון לגל"צ הבוקר, התייחס גדעון סער לקריאות הביניים שהפריעו את נאומו ואמר, כי "צריך לבדוק מי הכניס את הקבוצה המאורגנת שהפריעה לכנס", כשהוא רומז בדבריו לראש הממשלה. סער הוסיף, כי "אמנם שנים לא היו בחירות מקדימות לראשות הליכוד, אבל בנסיבות הפוליטיות של היום זה הכרחי".

כזכור, אמש בזמן שעלה על הדוכן כדי לשאת את דבריו בפני חברי המרכז, נשמעו מכיוון הקהל קריאות בוז ממושכות עד אשר יו"ר המרכז ח"כ חיים כץ נאלץ לקחת את המיקרופון לידיו כדי להרגיע את הרוחות. בסיום הוועידה הודה סער לתומכיו והביע ביטחון כי יגבר על נתניהו בהתמודדות הפנימית במפלגה. "תודה לחברי מרכז התנועה הרבים שתמכו בי ובדרכי הערב. תנועת הליכוד תמיד היתה תנועה דמוקרטית תוססת וחיה. נחושה דעתי להתמודד על ראשות התנועה מתוך הבנה, כי נדרש שינוי בהנהגה על מנת לחלץ את המדינה מהמשבר הפוליטי המתמשך, להקים ממשלה בראשות הליכוד ולאחד את העם", אמר סער בהודעה ששיגר לאנשיו.