סקר שנערך עבור "כאן חדשות" מלמד כי גם אם ייערכו בחירות שלישיות מה שהיה הוא שצפוי ככל הנראה להמשיך ולהיות. מלבד תנודות קלות, מפת הגושים נותרת בעינה כך שאף אחד מראשי המפלגות הגדולות לא יצליח להרכיב ממשלה

סקר מנדטים שפורסם הבוקר עבור "כאן חדשות" מלמד כי אם הבחירות היו מתקיימות היום הרי שלא היה חל כל שינוי במפת הגושים, ואף אחד מראשי המפלגות הגדולות לא היה מצליח להקים ממשלה. עם זאת הסקר מלמד על מגמת התחזקות מסוימת של הליכוד וכחול לבן והיחלשות קלה לאביגדור ליברמן.

הסקר שנערך על ידי מכון קנטר מעניק לכחול לבן 35 מנדטים, ולליכוד 34. הרשימה המשותפת נשארת עם 13 מנדטים, יהדות התורה וש"ס מקבלות 8 מנדטים כל אחת, ישראל ביתנו יורדת במנדט ל-7, והימין החדש מקבלת 6 מנדטים. מפלגת העבודה-גשר יורדת במנדט ומקבלת 5 מנדטים. המחנה הדמוקרטי רושמת גם היא ירידה ועומדת על 4 מנדטים בעוד איחוד מפלגות הימין ועוצמה יהודית אינן עוברות את אחוז החסימה.

המשמעות, גוש השמאל נשאר עומד על 57 מנדטים וגוש הימין עולה במנדט מ 55 כיום ל-56 על חשבון ישראל בתינו.

בקרב משתתפי הסקר זוכה בנימין נתניהו 41% השיבו כי היו רוצים להמשיך לראות את בנימין נתניהו כראש ממשלה ואילו 38% השיבו כי היו מעדיפים את בני גנץ. יצוין, כי 17% ממצביעי כחול לבן שהשיבו על הסקר אמרו, כי היו מעדיפים שגדעון סער, ולא בני גנץ, יהיה ראש ממשלה.