לקראת השמחה הגדולה בירושלים: המשטרה מעדכנת כי לקראת השעה 13:00 ייחסם רחוב ירמיהו לשני הכיוונים, כאשר התנועה תפונה לכיוון רחוב שמגר. אלפי החסידים יוכלו לחזות את מהלך השמחה על גבי מסך ענק שיוצב מעל שולחן הכבוד מאחורי האדמו"ר

התרגשות בחסידות גור: הערב לאחר היערכות מוקדמת תיערך שמחת החתונה לנכד כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א בן לחתנו הגרמ"ד רוטשטיין שליט"א, החתונה תיערך בהיכל הבניין החדש והמרווח בירושלים לתועלת אלפי החסידים שצפויים להגיע מכל רחבי הארץ.

ל'חדשות JDN' נודע כי בכדי שכלל החסידים יוכלו לחזות במתרחש בקדמת ההיכל, הוצב מסך ענק מאחורי מקומו של הרבי בשולחן הכבוד, שם יוקרן כל עת השמחה בשידור חי תמונות מהחתונה הגדולה. יצוין כי זו תהיה הפעם השנייה בהיסטוריה של חסידות גור שמעמידים מסך בשמחת החסידות, מתברר, כי מאז שעברו להיכל הענק אין ברירה אלא להעמיד מסך בכדי שכולם יוכלו לצפות בשמחתו של האדמו"ר.

בתוך כך, בעקבות מעמד החופה שתתקיים ברחובה של עיר, לקראת השעה 13:00 משטרת ישראל מעדכנת כי תחסום לתנועה חלקית את הרחובות הבאים: ירמיהו לשני הכיוונים בין הצמתים: עלי הכהן/צפניה יחסם לכיון ירמיהו. ברנדייס/מנחת יצחק התנועה תפונה לכיוון רחוב שמגר. בנוסף, יחסמו לתנועה הרחובות הסמוכים והמובילים למקטע החסום ברחוב ירמיהו. הרחובות צפויים להיפתח בשעות הערב.

מהמשטרה נמסר כי, "בעקבות כך נערכים כוחות משטרת ישראל ברחובות הראשיים והסמוכים למתחם האירוע על מנת לוודא הזרמתה של התנועה תוך שמירה על הסדר הציבורי וצמצום ככל הניתן פגיעה בשגרת החיים של תושבי העיר. אנו ממליצים לציבור המגיע לקחת חלק באירוע, לעשות זאת על גבי האוטובוסים המגיעים למקום. קווי התחבורה הציבורית יפעלו במסלולים חלופיים."

"אפליקציית הניווט WAZE תעודכן כל העת בחסימות ובעומסי התנועה. ציבור הנהגים מתבקש להישמע להוראות השוטרים שיפעלו למען הכוונת התנועה והזרמתה. בעקבות הצפי לעומסי תנועה גדולים בכל האזור וסביבו, ציבור הנהגים מתבקש לתכנן נסיעתו מראש בדרכים אחרות ולהתאזר בסבלנות", לשון הודעת המשטרה.