לפיד הודיע: "אם יהיו בחירות החלטנו שהפעם לא תהיה רוטציה" • צפו

יו"ר יש עתיד הודיע שהוא מוותר על הרוטציה: "נלך כולנו, כחול לבן גדולה, מאוחדת מאחורי בני גנץ, המועמד שלנו לראשות הממשלה". לדבריו, "אנחנו נעשה הכל למנוע את הבחירות, אם לא נצליח, כחול לבן תרוץ בבחירות בהנהגתו של בני גנץ ותנצח"

יו"ר יש עתיד, מספר 2 בכחול לבן, ח"כ יאיר לפיד, הודיע היום (שני) בישיבת הסיעה כי הוא מוותר על הרוטציה המובטחת לו בראשות הממשלה, במקרב וניגרר שוב בבחירות: "אנחנו עדיין מקווים שנצליח למנוע בחירות. אם יהיו בחירות החלטנו שהפעם לא תהיה רוטציה. נלך כולנו, כחול לבן גדולה, מאוחדת מאחורי בני גנץ, המועמד שלנו לראשות הממשלה".

"באופן מפתיע, זו לא היתה החלטה קשה. ישבתי ביום שישי בערב עם הילדים שלי, ואמרתי להם, 'אני הבטחתי לכם שאני תמיד אעשה מה שטוב למדינה, זה מה שטוב למדינה'. אני לא מרגיש שאני מוותר. אני מרגיש שיש לי זכות גדולה. זו זכות גדולה להיות חלק מכחול לבן. להיות חלק משינוי שהמדינה הזו זקוקה לו כאוויר לנשימה. חלק מהשינוי – זה לזכור שלא אתה מה שחשוב, אזרחי ישראל הם מה שחשוב".

"כשאני אמרתי שלנתניהו 'קרה משהו'. הכוונה היתה לרגע שבו הוא החליט שהוא יותר חשוב מהמדינה. שהוא כבר לא משרת ציבור, הציבור צריך לשרת אותו. זה לא יקרה בחדר הזה. בחדר הזה ישראל לפני הכל. מה שחשוב זה לא הרוטציה ולא הכסא. לא באתי לפוליטיקה בשביל הכסא. היה לי כסא הרבה יותר נוח בקריירה הקודמת שלי. מה שחשוב זה התוצאות של התלמידים במבדקי פיז"ה, והקריסה של חדרי המיון, והילדים בממ"דים בעוטף עזה".

"יש לנו תפקיד. תפקיד היסטורי. אנחנו צריכים לשחרר את המדינה. זו מלחמת השחרור שלנו. לשחרר את המדינה מהשחיתות. לשחרר אותה מהסחטנות. לשחרר אותה מהקיצוניות. לשחרר אותה מנתניהו. כדי לעשות את זה, בנינו כוח. בנינו את המפלגה הגדולה ביותר במדינה. הגדרנו עקרונות וערכים ועמדנו בהם מול כל הפיתויים. אנחנו נעשה הכל למנוע את הבחירות ביומיים הקרובים. אם נצליח, מה טוב. אם לא – כחול לבן תרוץ בבחירות ביחד, בהנהגתו של בני גנץ. תרוץ ותנצח", דברי לפיד.

12 תגובות

תעשה רוטציה ולא היו בחירות אתה בן אדם רשע

איזה נאום ריק מתוכן ריק מאמת ונאום רייקה

אם תשים קצת את האגו שלך בצד בשביל אזרחי ישראל לא נתדרדר לבחירות שלישיות

איזה צדיק לפיד, איך הוא מוותר, איך חשובה לו טובת המדינה ולא שום שיקול אישי.
יאיר, אל תגלה להם כמה ויכוחים היו סביב ההחלטה הזו, אל תגלה שעשית זאת מחוסר ברירה כי פשוט הנחיתו עליך ולא נתנו לך אופציה אחרת, אל תגלה גם שהחלטת שאתה זה שתצא עם ההודעה לציבור כדי לשדר ויתור ואחדות.
לפיד חושב שכולם סתומים, ההודעה שלך לא חדשה לאף אחד, כולםניזונן מההדלפות כבר קודם וידעו שזה מה שגנץ החליט, פתאום אתה יוצא לציבור עם איזה חדשה מרעישה… רק אל תשכח לעדכן את הנשיא, ככה הכללים של המשחק הילדותי הזה.
מדינת חלם

אפשר לחשוב שגנץ הרבה יותר טוב ממנו…

אין על לפיד

מנובל ושקרן

יהיר השקרן כרוני עושה הכל כדי לקושש כמה קולות . אתה שקרן שקוף סטרא אחרא תתבייש אתה וגנץ משקרי בלי סוף את העם בהזיות שלכם העם לא רדום הוא מבין שאתם שני הזיות מלאים ספינים של חסרי דעת .. גנץ תשתה כדורים לפני שאתה מתחיל לשקר כדי שלא ירגישו את השקרים המפלצתיים שלך ושל העיתונאי האומלל

יהיר השקרן כרוני עושה הכל כדי לקושש כמה קולות . אתה שקרן שקוף סטרא אחרא תתבייש אתה וגנץ משקרי בלי סוף את העם בהזיות שלכם העם לא רדום הוא מבין שאתם שני הזיות מלאים ספינים של חסרי דעת .. גנץ תשתה כדורים לפני שאתה מתחיל לשקר כדי שלא ירגישו את השקרים המפלצתיים שלך ושל העיתונאי האומלל

שקרניקו מה שלומך?
עשית פן היום לשיער?
ועוד פעם קיבלת צבע עור של כושי? מאיזה פאב יצאת?

תגידו מה שתגידו ככה נראה מנהיג אמיתי ,
בניגוד גמור לביבי שמוכן לזרוק לא רק את מפלגתו אלא את כל המדינה לפח בשביל עוד יום בראשות

אסור להסתכל בפני אדם רשע

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו