נתניהו: "גנץ ולפיד עסוקים בספינים – קורא לליברמן להיכנס למו"מ מואץ"

ראש הממשלה בתגובה ליו"ר כחול לבן: "די עם התרגילים שנועדו להסיט את תשומת הלב מכך שאתם מסרבים לממשלת אחדות". עוד הוסיף: "נותרה רק אפשרות אחת למנוע בחירות, קורא לליברמן להיכנס למו"מ מואץ ב-48 השעות שנותרו"

ראש הממשלה בנימיו נתניהו התייחס הערב לדברי גנץ מוקדם יותר היום ואמר: "גנץ ולפיד, די עם התרגילים השקופים שנועדו להסיט את תשומת הלב מכך שאתם מסרבים להקים ממשלת אחדות לאומית רחבה שתכונן ברית הגנה עם ארה״ב ותספח חלקים נרחבים של יהודה ושומרון. כיוון שלפיד וגנץ מתמידים בסירובם ועוסקים רק בספינים חלולים, נותרה רק אפשרות אחת למנוע בחירות מיותרות: אני קורא לאביגדור ליברמן להיכנס למו״מ מואץ ב-48 השעות שנותרו כדי להקים ממשלת לאומית חזקה לישראל".

מכחול לבן נמסר בתגובה להודעת נתניהו: "הדבר היחיד ששקוף הוא הרצון של נתניהו להוביל את ישראל לבחירות נוספות רק בשביל חסינות. נתניהו, שחרר את ישראל". יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הגיב לנתניהו בציוץ בטוויטר: "בקיצור, אתה רוצה חסינות".

מוקדם יותר אמר גנץ הפתח ישיבת סיעת כחול לבן כי אופציית האחדות עדיין על הפרק: "עשרות שעות ישבנו בחדרי המשא ומתן. נתניהו נשאר עם אותה המנטרה- בלוק החסינות, דרישה להיות ראשון, וגם וטו מוחלט על התקדמות בקווי יסוד. אפס זמן על מהות, תילי תילים של מילים על מבנים מורכבים של חסינות ונבצרות. ולמרות זאת, גם היום עוד לא אפסו הסיכויים למנוע את הבחירות המיותרות והיקרות האלה. נתניהו צריך להעמיד את ישראל לפני נתניהו. לעשות מעשה".

"נתניהו, אני חוזר היום על מה שאמרתי לך ולנציגיך מהיום הראשון של המשא ומתן, אם תוותר על חסינות אנחנו פרטנרים לתחילתו של שיח. גררת אותנו לבחירות כבר פעמיים בגלל החסינות, התבצרת בקווי היסוד של הבלוק בשל החסינות, וגם כעת נדמה לך שבחירות נוספות יאפשרו לך רוב שיאפשר לך חסינות. אני קורא לך להתחייב בקולך שלא תבקש חסינות".

"מגיע לאזרחי ישראל לדעת, לפני שתגרור אותם לעוד מערכת בחירות יקרה מה הן באמת כוונותיך. אני קורא לך לעשות זאת עוד היום, כדי שנוכל לקיים משא ומתן ישיר, בלי בלוק החסינות, על הקמת ממשלת אחדות. נמצא את הדרך. נחסוך מעם ישראל בחירות, נפסיק לעסוק בעצמנו הפוליטיקאים ונחזור לעבוד בשביל אזרחי מדינת ישראל", דברי יו"ר כחול לבן.

4 תגובות

מעניין לציין.שבדרך כלל מה שישראל אייכלער אומר במשדר השבועי שלו בקו הפנימי של בעלז הכן מתקיים לאחר תקופה. כך בעניין תקיפת "ליברמן" שבסוף כולם הודו לו . ועוד המון דברים. והפעם הוא טוען שם שביבי נתניהו בדרך לשאול תחתית . ואינו יכול להשלים עם העובדה…

גנץ ולפיד עסוקים בספינים. ספין מהמילה spin באנגלית. סיבוב.
אבל ביבי לא מבין שהשם מסובב הכל. הוא השם ית' עושה ספינים לביבי כדי לנסות אותו היחזור בתשובה אם לאו.

ביבי הענק….
ענק בשקצים ורמשים
בחילולי שבת
בפריצות ומצעדי תועבה
בבקשה להיכנס לפורפוציות דחוף

תראו איך הצליח להם הקמפיין והיום 'חסינות' זה כבר מילה גסה. כאילו לא מדובר בהליך חוקי ולגטימי , במיוחד של ראש ממשלה שנחקר על סיגרים וכתבה אוהדת.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *