צילום: שוקי לרר

בעקבות מצב של רה"י: הגרב"ד פוברסקי יסדר קידושין בחתונת נכדם

בעקבות החמרה במצבו של ראש ישיבת בריסק הגרמ''ד סולוביצי'ק, הערב בחתונת נכדו ימלא את מקומו בסידור קידושין הגרב"ד פוברסקי. בבוקר עוד דובר כי ראש הישיבה יגיע לחתונה כרגיל. , אך אחה''צ חלה החמרה במצבו והוחלט להשאירו בביה"ח

דאגה בבריסק: הערב תתקיים שמחת החתונה לנכדו של ראש הישיבה הגאון רבי משולם דוד סולוביצי'ק שליט"א בן לבנו הגאון רבי יצחק זאב מראשי ישיבת בריסק, ראש הישיבה הגרמ"ד סולוביצי'ק היה אמור להשתתף ולסדר קידושין בחופה כדרכו מזה שנים בשמחות צאצאיו, אלא שבעקבות ההחמרה במצבו הרפואי יבצר ממנו להשתתף בשמחה, ובסידור הקידושין ימלא את מקומו ראש ישיבת פוניבז הגאון רבי ברוך דב פוברסקי שליט"א שהוא גם סב החתן.

ל'חדשות JDN' נודע כי אתמול (שלישי) בבוקר עוד דובר כי ראש הישיבה יגיע לחתונה כרגיל, אך אחה"צ חלה החמרה במצבו והרופאים החליטו להשאירו בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

ראש הישיבה הגרמ"ד סולוביצי'ק שליט"א אמר לבנו כי את סידור הקידושין יתן למחותנו הגב"ד פוברסקי שליט"א. בתוך כך, אמש פורסם מכתבם של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א ומרן רה"י הגרי"ג אדלשטיין שליט"א כי יש להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה של זקן ראשי הישיבות הגאון רבי משולם דוד בן אלטע הנדל.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *