רה"מ הגיע הערב יחד עם שרים וחברי כנסת מהליכוד לכנס תמיכה שנערך בביתה של ח"כ קטי שטרית בבית שמש. שטרית: "האירוע הערב הוא הבעת אמון ברה"מ". חה"כ ברקת: "בגלל אמביציות אישיות מנסים לפלג ולפגוע בנו מבית ומחוץ"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב יחד עם שרים וחברי כנסת מהליכוד לכנס תמיכה שנערך בביתה של ח"כ קטי שטרית בבית שמש. בין המשתתפים היו שר החוץ ישראל כץ ושרת התרבות מירי רגב, שאליהם הצטרפו ראשי ערים, ראשי סניפים ופעילים מרכזיים בליכוד.

חברת הכנסת קטי שטרית אמרה לאחר הכנס: "הערב פתחנו את קמפיין הבחירות של רה"מ בנימין נתניהו לראשות הליכוד, בביתי בבית שמש עם שרים, חברי כנסת ויושבי ראש של סניפים".

"האירוע הערב הוא הבעת אמון ברה"מ בנימין נתניהו. מהערב אנחנו יוצאים למסע, שבסופו נשאיר את השלטון בידיים של הליכוד, בהנהגת רה"מ בנימין נתניהו. הצבעה לנתניהו פירושה לחזק את ישראל, לחזק את המדינה ולחזק את הליכוד. רק נתניהו יבטיח את שלטון הימין".

ח״כ ניר ברקת שהשתתף גם הוא בכנס פרסם פוסט תמיכה בנתניהו בו כתב כי "תנועת הליכוד תמיד הייתה בית שמכבד את המנהיגות שלו. כעת, בגלל אמביציות אישיות מנסים לפלג ולפגוע בנו מבית ומחוץ, ומולם אנו צריכים לעמוד יחד כאיש אחד בלב אחד".

ברקת שתקף את סער כשהכריז על התמודדות מול נתניהו בפריימריז הוסיף: "נתניהו הוא המנוסה ובעל הכישורים והיכולות הגבוהים ביותר להנהיג אותה. ולכן הודעתי הערב בכנס בביתה של חברתי ח״כ קטי שטרית כי אני מתייצב לצידו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ותומך בו בפריימריז לראשות תנועת הליכוד ומועמדה לראשות הממשלה בבחירות לכנסת ה-23".

ביום שישי בכנס תמיכה בראש הממשלה שהתקיים במעונו של ראש הממשלה בבלפור השתתפו למעלה מ-300 מבכירי מרכז הליכוד בהם שרים, ח"כים, ראשי ערים, סגני ראשי ערים, ראשי סניפים ופעילים מרכזיים. לדברי גורמים שנכחו במפגש, היעד הוא ניצחון של נתניהו בפער של 80% מול 20% לסער. באירוע הוצג סקר של מכון 'סמית' שנערך בשבוע שעבר, לפיו 71% ממתפקדי הליכוד תומכים בנתניהו להמשך הנהגת הליכוד.