סער תוקף את נתניהו ומזכיר את נאום בר אילן: "אפילו לא ניהלו מו"מ"

סער שמתמודד על ראשות הליכוד מול רה"מ נתניהו בימים אלו הוסיף: "אל תאפשרו לסיסמאות ופרדיגמות. אני אעמוד איתן על זכויות העם היהודי במולדתנו - ולעולם לא אתפשר על ביטחון עמנו". עוד אמר: "לעולם לא נסכים לריבונות זרה ממערב לירדן"

ח"כ גדעון סער שמתמודד על ראשות הליכוד מול רה"מ נתניהו בימים אלו, נאם באירוע גאלה של המכון הבינלאומי לדיאלוג אסטרטגי שמתקיים במלון קינג דיוויד בירושלים ותקף את נתניהו כשהתייחס לסוגיית ישראל והפלסטינים, הוא ציין כי ממשלות ישראל ניסו לקדם את הרעיון של פיתרון שתי המדינות, ומעולם לא הושג דבר מלבד דחייה פלסטינית. "נתניהו נשא את נאום בר אילן, אבל הפלסטינים אפילו לא ישבו לנהל משא ומתן ברצינות", תקף סער.

סער קבע: "הם לא מעוניינים לסיים את הסכסוך. הם מעוניינים רק ללמד את ילדיהם לרצוח יהודים, באמצעות יידוי אבנים, פיגועי דריסה, סכינים, אקדחים, פצצות ורקטות. עבאס יודע את האמת – אחרי עשרות שנים של הסתה ושטיפת מוח, הפלסטינים אינם מוכנים להסכם שלום עם ישראל".

סער, שקרא תיגר על מנהיגותו של נתניהו אמר: "אל תאפשרו לסיסמאות ופרדיגמות לא מעודכנות למנוע הבנה של המציאות. אני אעמוד איתן על זכויות העם היהודי במולדתנו – ולעולם לא אתפשר על ביטחון עמנו. בין הנהר לים לא תהיה מדינה ריבונית אחרת מלבד ישראל".

ח"כ סער דיבר על הצורך של הקהילה הבינלאומית להבין כי פיתרון שתי המדינות אינו מייצג פיתרון לסכסוך – והדבקות בפרדיגמה זו אינה מועילה לשלום וליציבות. סער הוסיף כי "ברחבי העולם הביטוי ׳פתרון שתי המדינות׳ נשאר סוג של 'תעודת כשרות׳. אני חייב לומר לכם שזו לא עמדה מועילה מכיוון ששתי המדינות אינו פיתרון. זו 'אשליית שתי מדינות'".

המועמד לראשות הליכוד דיבר על כישלונו ההיסטורי של הרעיון והוסיף, "הפלסטינים מעולם לא הצליחו לקבל פשרה כזו, אפילו כשהם עומדים בפני ההצעות הנדיבות ביותר של ישראל". בסוגיית הנסיגות הטריטוריאליות הוא ציין כי השטחים שניתנו על ידי ישראל נתפסו תמיד על ידי ארגוני טרור שפועלים להשמדתה של ישראל. "האם ישראל בטוחה יותר לאחר הנסיגה מעזה? עם מיליון אזרחים ישראלים החיים במקלטים?".

ח"כ סער הדגיש כי הרעיון של מדינה ערבית נוספת כושלת בלב ארץ ישראל אינו מקובל בשום דרך. "האם מדינה נוספת כזו תקרב אותנו לשלום? לא, זה יהפוך את חלום השלום אפילו רחוק יותר". הוא התייחס לדרישה הפלסטינית שירושלים תהיה בירתם והדגיש כי ירושלים לעולם לא תחולק".
 
אירוע גאלה של המכון הבינלאומי לדיאלוג אסטרטגי מפגיש אישים פוליטיים מובילים מבריטניה, אוסטרליה וישראל, כולל ראש ממשלת אוסטרליה לשעבר טוני אבוט. בתחילת דבריו בירך ח"כ סער את ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון על ניצחונו בבחירות. הוא אמר, "אנו חייבים להבין את החשיבות של מה שקרה בבריטניה בבחירות בשבוע שעבר. אני רוצה להודות לעם הבריטי על שדחה את ג'רמי קורבין ואת שנאתו הברורה לישראל ולעם היהודי. העם הבריטי דחה אדם שעמד לצד חמאס וחיזבאללה. אדם שהוביל את מפלגתו להיות בית של שנאה אנטי-יהודית ואנטי-ישראלית". עם זאת הוא הזהיר כי "האנטישמיות חיה. התבוסה של קורבין לא שינתה זאת. איננו יכולים לשכוח זאת, אפילו לא לרגע אחד".

12 תגובות

סער תתבייש . מי שבוחר אלו העם ולא המתפקדים . אם יהיו בחירות נעיף.אותך .חתרן נלוז ושקרן .. מטורלל

בלה בלה בלה. נתניהו מעולם לא התכוון לתת מדינה לפלסטינים אלא רק להרויח זמן ויחסי חוץ. סער יודע את זה מצוין. המציאות בשטל מוכיחה את זה. חוץ מלשאת מונולוגים משמימים שעבר עליהם הכלח, הוא יודע לעשות עוד משהו?

מעניין שפתאום אדון גנץ בשתיקה. מה קרה?
לא משנה לגנץ שלא יבחר העיקר שנתניהו יפול. סער? מחולל הסערות. הוא לא מבין כלום בפוליטיקה וכן זה בדיוק כמו הבדל בין מרצדס לסוסיתא.
מה פתאום סער?
רק משיח בדרך.

נתניהו פגע הכי הרבה בציבור החרדי
גם כשהיה שר אוצר וגם בממשלת לפיד
אנחנו לא עדר

סער תקשיב אני לא אוהב ללקק לביבי אבל רק שאלה אחת לי "אתה מכיר את טראמפ?
אתה מכיר את פוטין? אלו שני אנשים שסובלים מכל מיני בעיות נפשיות וביבי הוא הפסיכולוג שלהם אם אתה מפיל את ביבי העולם יתהפך מי אתה בכלל ביבי הוא חבר בלב ונפש של נשיא ברזיל והודו
חבר וידיד של טרמפ ופוטין מה יש לך להציע חוץ משרן השכל ויואב קיש המשעממים? אח שלי המדינה זה לא משחק ילדים זה אש!!

אין עליך בעולם!!!גדעון מחזיקים לך אצבעות

תיקון טעות מקלדת " והוריד את קצבאות הילדים"

למגיבים הקודמים: אתם טועים ובגדול! עם נתניהו האינטרסים שלכם לא ייצאו לפועל. נתניהו מאבד את התמיכה שלו ואם הוא ייבחר שוב הוא יהיה עסוק במצבו הפוליטי ולא במצבנו (מליון אזרחים במקלטים).

ביבי בולדוזר גנץ קורקינט גדעון טראנטא

מעניין מה דעתו על דת ומדינה הוא נראה ימני לא כמו ביבי שמאלני סמוי שעובד על כל המון העם שהןא ימני הוא אלוף בפסיכילוגיות

אולי נתניהו יותר טוב מסער אבל נתניהו יוצא לנבצרות עוד חצי שנה וסער לא וגם נתניהו מקטין מאד(!!!)את גוש הימין וסער פחות מקטין לכן עדיף את סער

כל הביביסטים מגיבים בסיסמאות נבובות של ילד כתה ג

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו