מעון ראש הממשלה. צילום: פלאש 90

שרה נתניהו לאחר הדיון: "הם רוצים לסחוט את המדינה ולהתפרסם"

אשת ראש הממשלה הגב' שרה נתניהו תקפה את התקשורת לאחר הדיון שנערך בבית המשפט ועסק בתביעת שירה רבן. "כל מי שמוצא את עצמו מחוץ לעבודה בבית רה"מ יודע שהוא יכול לסחוט כספים מהמדינה ולהתפרסם על חשבוני"

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

אשת ראש הממשלה, הגב' שרה נתניהו, תקפה הערב (שני) את התקשורת, ואמרה כי "הפכתי או תוכנית ריאליטי או תוכנית 'לחבוט בשרה נתניהו'", דבריה באים לאחר שמוקדם יותר נערך דיון בבית המשפט על תביעת עובדת מעון ראש הממשלה שירה רבן,

"חזרתי עכשיו מדיון הזוי באמת. בזבוז כספי מדינה במשך שנתיים על שטויות ושקרים של עובדים במעון רה"מ, שמקבלים חיבוק ועידוד מהתקשורת לחבוט בי", הוסיפה אשת רה"מ. "זאת הנישה שפתחו לי לפני למעלה מ-24 שנה. כל מי שמוצא את עצמו מחוץ לעבודה יודע שהוא יכול לסחוט כפסים מהמדינה, לקבל חיבוק מהתקשורת ולהיות כוכב ריאליטי".

"הם רוצים לסחוט את המדינה ולהתפרסם על חשבוני", תקפה הגב' נתניהו. "אני ממש מעריכה את כל האנשים שבאו לבית המשפט לתמוך בי, אבל גם את מי שלא בא".

מוקדם יותר, במהלך הדיון בעניין התביעה שהגישה נגדה רבן בגין התעללות שספגה במהלך עבודתה, מסרה רעיית ראש הממשלה את עדותה בנוגע לטענות ליחס לא הולם ואף התעמרויות שמייחסת אליה רבן. "להיות בבית שיש בו עובדים לפעמים זה לחיות עם האויב. לעיתים אני ממש פוחדת, שאם אומר לעובד מסוים שלום, אני תוהה מה הוא יגיד. זאת תחושה של סטרס מתמשך", אמרה שרה נתניהו.

"עשו לי דמוניזציה במשך שנים, נוח להפיל עליי הכול", הוסיפה. "מה שרבן אומרת זה שקר. בקושי הכרתי וראיתי אותה. אני יושבת כבר 25 שנים על הנישה של 'לתבוע את שרה'. יש עובדים שרוצים לסחוט ממני כספים. בתקופה שבעלי לא היה ראש הממשלה הכול היה טוב ויפה, כשהוא חזר – זה שב לקדמותו". עוד הוסיפה נתניהו: "מני נפתלי הוא חלק מהקליקה של רבן. הוא התקשר אישית למאות אנשים על מנת ללחוץ עליהם". "מה שרבן עשתה זו שפיכות דמים שלי".

בהתייחס לתנאי העבודה של רבן, אמרה נתניהו כי נילי קדוש, עובדת מעון ראש הממשלה שעבדה עם רבן וטענה בתצהיר שהוגש לבית המשפט כי "כל סיפוריה מומצאים", הייתה זו שקבעה את סדר היום של רבן. "קדוש קבעה את שעות העבודה, לא אני. רבן הייתה שתולה בבית". עוד ציינה אשת ראש הממשלה: "לא דרשתי שהיא תגיע לעבודה בערב יום כיפור".

במהלך עדותה, קדוש הודתה בבית המשפט שעורך דינה של נתניהו, יוסי כהן, נתן לה את התצהיר והיא חתמה עליו. עורכת הדין לנדאו, המייצגת את רבן הטיחה בה את המסרונים שכתבה לרבן בזמן אמת נגד שרה נתניהו, וקדוש משיבה: "הכול קשקוש. הכול זה בכאילו". כאמור, אתמול פורסם כי היא טענה בתצהיר שהוגש לבית המשפט כי "כל סיפוריה מומצאים – שרה נתניהו נהגה בי בכבוד ובנימוס. אני מביעה זעזוע וסלידה ממה שרבן טוענת".

בתגובה לדבריה של אשת ראש הממשלה, אמר השופט: "אני רואה שיש לך המון מטען, בואי ננסה להתקדם לכל מה שקשור לתביעה". היא השיבה: "יש גבול לשקרים. זאת הזדמנות להגיד את מה שיש לי אחרי 23 שנים של הנרטיב נגדי. אני מרגישה שזאת התעללות, שהתקשורת באמצעות עורכת הדין הזאת רוצה להתעלל בי".

2 תגובות

פה השופטים לא צועקים להסתה שזה יכול לגרור לרצח של בנמין נתניהו.
למה כל טמבל מבין שאותו אוהבים בא מאמינים .
ובשופטים שמינו את עצמם אין לציבור אמונה.
אז כל אמירה הכי קטנה מפחידה את ה"גיבורים" השופטים .
זה הסתה כך נרצח ….ועוד שטיות .
אבל להם מותר.

יש דרך מאוד פשוטה לעצור את ההתנהגות הזאת,
פשוט תתחילי להתנהג נורמאלי ולכבד את הסובבים אותך ואת עצמך.
והכי חשוב לשמור על הפה.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן