התנהלות מפוקפקת: שוטר שניסה לתפוס תושב מאה שערים לחקירה התחזה כ'פרמדיק' והודיע לו כי אמו הובהלה לבית החולים באמבולנס כשהיא ללא הכרה. המשטרה: "התנהלות השוטר אינה הולמת והיא בניגוד לנהלים. ההתנהגות תיבדק ותטופל בהתאם"

תרגיל מלוכלך: בניסיון לעצור אדם לחקירה, אנשי המשטרה חייגו לאדם חרדי תושב מאה שערים כשעל הקו איש המשטרה שהזדהה כפרמדיק של איחוד הצלה ואמר לו כי אימו התמוטטה והיא צריכה להתפנות לבית החולים ולכך הוא חייב להגיע במהירות, כשהתרגיל נועד בעצם לתפוס את האדם ולהובילו לחקירה – כך נחשף הערב על ידי יאיר שרקי ב'חדשות 12'.

על פי הדיווח, ה"פרמדיק" הודיע לאברהם, שם בדוי, שאמו הובהלה לבית החולים באמבולנס, כשביקש לדבר עם אמו, הודיע לו איש המשטרה המתחזה כי היא מחוסרת הכרה. תוך כדי שהוא מתארגן ליציאה מהירה לבית החולים, התקשר ישירות לבית הוריו, למרבה ההפתעה, ענתה לו אמא שלו: "היא סיפרה לי שהיו שוטרים בביתם שחיפשו אותי. אמרתי לה שהתקשרו ואמרו שהיא התמוטטה, אמא התחילה לצחוק", סיפר.

לאחר מכן החליט להחזיר טלפון לאותו "פרמדיק", שנחשף כשוטר, והטיח בו את שקריו. לאחר סיום השיחה, השוטר שנחשף התקשר בשנית – והפעם סיפר את האמת אותה היה אמור להגיד מלכתחילה וטען כי יש נגדו צו מעצר. אברהם טוען בתוקף כי אין לו עניינים מול המשטרה, וכי הוא לא מסתתר, "יש להם את הכתובת והטלפון שלי", אמר. עוד הוסיף, "גם אם יש נגדי משהו, בן לא מגיע לו שיתקשרו אליו ויגידו לו שאמא שלו התמוטטה".

מהמשטרה נמסר בתגובה לכתבה: "מדובר בחשוד בתקיפה שתלוי ועומד נגדו צו מעצר. במהלך השבועות האחרונים, ניסיונות רבים להביא למעצרו לא צלחו, וגם כשכבר נוצר עימו קשר, סירב לבקשת השוטרים והמשיך לחמוק מהצו. מבדיקה ראשונית עולה כי התנהלות השוטר אינה הולמת והיא בניגוד לנהלים. ההתנהגות תיבדק ותטופל בהתאם".