שבוע לחנוכה • שיירת הטנקים של חב"ד כבשה את ישראל • וידאו וגלריה מרהיבים

אלפי סופגניות, עשרות טנקיסטים ומאות אלפי יהודים שקיבלו את בשורת הגאולה ופרסום הנס אלו רק חלק מהמספרים שסיכמו מארגני שיירת ניידות חב"ד בישראל בסופם של ארבעת הימים העמוסים בשבוע שעבר.

שיירת הניידות, או כפי שקוראים להם "הטנקים", מאורגנת ע"י הרב דוד נחשון, יו"ר ניידות חב"ד בארה"ק. הרב נחשון מספר כי במהלך ימי הפעילות "הטנקיסטים פעלו במלוא המרץ בכל החזיתות החל מצפון הארץ ועד לדרומה, ממבוגרים ועד ילדים. השיירה הביאה את אור החנוכה ובשורת הגאולה אל כל מקום".

תחת הכותרת "שיירת הטנקים לקבלת פני משיח צדקנו", יצאה השיירה ביום ראשון למסלול ארוך ומקיף. המארגנים אומרים כי האהדה שלה הם זכו ממחישה כי "העם רוצה משיח".

"המראה הזה של שיירת אורות החנוכה שלא נגמרת מדהימה כל פעם מחדש את העובר בסמוך לה", מספר הצלם החב"די חיים טויטו שהשתתף בשיירה, "נהגים החולפים בסמוך נעצרים בתדהמה למראה ה"טנקים" וחנוכיות הענק שהשנה עוטרו במנורות לד מיוחדות המאירות ומפארות אותן. אי אפשר גם שלא לקבל השראה משירת הגאולה הבוקעת מהטנקים ושמחת העוברים ושבים. אט אט גם אלו האדישים למראה מיוחד זה מצטרפים לשמחת החנוכה, העינים נדלקות והניצוץ היהודי ניצת".

לפניכם גלריה מרהיבה המהווה קצרה לשיירה העוצמתית מאת הצלם חיים טויטו ווידאו מרהיב מאת הצלם הת' יוסי ג'רופי.

4 תגובות

מה הכוונה הביאו את בשורת הגאולה הרי עוד לא נגאלנו ?
סליחה , אבל זה מזכיר לי נצרות .

כל הכבוד

בבקשה להוריד את תגובת יוסי

יוסי הצדיק! הרבי מלך המשיח אומר שהגאולה כבר כאן, וזה תלוי בנו שנפתח את העיניים ונראה את הגאולה בכל דבר.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו