נתניהו נגד יועמ"ש הכנסת: "בניגוד עניינים חריף – חושב שאנחנו טיפשים"

ראש הממשלה במתקפה נגד עו"ד איל ינון לאור הפרסומים כי הוא עד תביעה במשפטו וכן כי רעייתו היא מצוות התביעה שגיבש את כתב האישום: "הוא אמר שהוא ורעייתו מעולם לא דיברו על התיקים האלה - הם חושבים שאנחנו טיפשים?" • צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא הערב במתקפה נגד היועץ המשפטי של הכנסת עו"ד איל ינון לאור הפרסומים כי הוא עד תביעה במשפטו וכן כי רעייתו, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד עמית מררי, היא מצוות התביעה שגיבש את כתב האישום: "היועמ"ש של הכנסת נמצא בניגוד עניינים חריף. רעייתו היא פרקליטה בכירה בצוות התביעה שתפר את התיקים ההזויים נגדי. מצד אחד היא תובעת אותי, ומצד שני הוא מכריע בהגנה שלי".

"נסו לדמיין רגע את ההפך, שרעייתו לא הייתה פרקליטה בכירה בצוות התביעה נגדי אלא פרקליטה בכירה בצוות ההגנה שלי. היו אומרים מיד שזה לא רק ניגוד עניינים חריף, זה מרמה והפרת אמונים בנסיבות מחמירות, תיק 5000. כשתפסו אותו על חם על ניגוד העניינים הזה, מה הוא אמר? הוא אמר שהוא ורעייתו מעולם לא דיברו על התיקים האלה. אתם מאמינים לזה? התיק המפורסם ביותר של תולדות המדינה ששניהם עוסקים בו והם מעולם לא דיברו על זה. הם חושבים שאנחנו טיפשים?"

נתניהו תקף בחריפות את מערכות אכיפת החוק: "אני אגיד לכם את האמת: לא אכפת להם. הם איבדו את הבושה. כשהמטרה היא להפיל את ממשלת הימין בראשותי, כל האמצעים כשרים. שלא תטעו, בשבועות הקרובים כחול לבן יתעסקו רק בזה כי אין להם שום דבר להציע מול ההישגים הכבירים שלנו. אז אם זה כל מה שיש להם להציע, שיהיה להם לבריאות. אנחנו נמשיך בעשייה ואנחנו ננצח".

בסרטון שפרסם הערב תקף ראש הממשלה את כחול לבן ואמר כי "הם רוצים שנשכח שרק לפני חודשיים הם ניסו להקים ממשלת מיעוט עם אחמד טיבי ועם איימן עודה. ועכשיו כשאנחנו על סף צעדים היסטוריים נוספים שאני עובד עליהם הם עסוקים רק בדבר אחר- רק לא ביבי, וכדי לממש את זה הם ממציאים כללים וחוקים חדשים: רק לביבי. חוקי ביבי".

"כחול לבן יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו. מול ההישגים האדירים שהבאתי למדינת ישראל בעשור הטוב ביותר בתולדותיה אין להם מה להציע. הם התנגדו להוצאת הגז, אנחנו הוצאנו את הגז ואנחנו נזרים מליארדים לקשישים, לבריאות, לחינוך. הם התנגדו למאבק שניהלתי נגד הסכם הגרעין עם איראן. אני נאבקתי וארה"ב יצאה מההסכם. הם דגלו בעקירת ישובים ואני הבאתי הכרה אמריקאית בירושלים, ברמת הגולן, בחוקיות ההתיישבות. המעשים שלנו ניצחו, התיאוריות שלהם קרסו", דברי נתניהו.

8 תגובות

איך בגין זל אמר שהאף שלהם ישאר עקום

ביבי אין עליך!
אתה מנצח!!???

כולם טועים
כולם מושחתים
כולם לא בסדר,
רגע אחד – אולי אתה זה שנוסע נגד כיוון התנועה?
ההגיון הפשוט מריח את הסירחון מקמפיין כזה.

כל מי שלא חושב ומאמין בלב שלם שבשביל שלטונו של הסולטאן נתניהו חייבים לכופף את כל החוקים הרי הוא שמאלני בוגד מחבל שיעי סוכן איראני לוחם דעא"שי ועוד היד נטויה……

מרצה דגול
אבל כשהוא מדבר על עצמו
הוא נראה כמו דרשת נער בר מצווה

הוא נשמע מאד אמיתי ומשכנע.
אבל, הוא הרי רוצה קולות של "ימין מתון", הוא לא יכול לסמן את כל כל כל מה שקשור למערכת המשפט והסתעפויותיה; כאויבים.

חזק אין כמו ביבי, מנהיג בחסד עליון, הרבי בירך אותו ולכן רק הוא מצליח כך, ובית המשפט לא יוכל לו בעז"ה, הוא יביס את כחול לבן בקלות

הם חושבים שמערצי ביבי טפשים,
והם לגמרי צודקים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו