צילום: פלאש 90

בשל חילולי השבת עיריית ב"ב מאיימת: "נעצור את עבודות הרכבת כל השבוע"

במכתב חריף ששלח ראש העיר להנהלת נת"ע בעקבות חילולי השבת בעבודות במתחם הרכבת הקלה דרש רובינשטיין לקיים בדיקה בחברה מדוע העבודות התקיימו. גורמים בעיריית בני ברק: "לא ניתן יד לחילול שבת, נמצא את הדרך לעצור כליל את העבודות"

בעקבות חילולי השבת בעבודות במתחם הרכבת הקלה, הוציא היום ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין מכתב חריף להנהלת נת"ע האחראית לעבודות במקום. בכתב מדגיש רובינשטיין כי עצם קיום העבודות במהלך השבוע הינו בחסות צו בית משפט המגביל את העבודות שניתן לקיים בשבת למקרים של פיקוח נפש ומביע תקווה כי מדובר במעידה חד פעמית.

בהמשך המכתב דורש רובינשטיין לקבל את ממצאי התחקיר הפנימי וללמוד אלו צעדים בדעת נת"ע לנקוט על מנת לוודא שתרחיש חמור שכזה לא ישנה.

גורמים בעיריית בני ברק עמם שוחחנו מציינים כי מכתב זה הינו נסיון לפתור את העניין בדרכי נועם למול הנהלת נת"ע החדשה ואומרים כי במידה ויתברר שהנושא לא נלקח ברצינות על ידי נת"ע, לא תהסס העירייה לפעול להפסקות העבודות במתחם אף במהלך השבוע. "לא ניתן יד בשום פנים לאופן לחילול שבת חמור זה, נמצא את הדרך לעצור כליל את העבודות ככל שיתברר שפניה של נת"ע לקיים עבודות תוך חילול שבת רח"ל", מציין גורם בכיר בעירייה.


5 תגובות

הי מי זוכר מה קורה עם המאפיונר רון קובי,הרבה זמן לא שמענו ממנו

רק ככה צריך להתנהג איתם.
אשריך הרב רובינשטיין!
חזק ואמץ. עם ישראל איתך

שיחללו את בני ברק וירושלים ללא הרף ע"י משרדי הממשלה השונים,
העיקר היידה ביבי מלך ישראל….

חילול שבת בבני ברק ציונים עברתם את הגבול.זהירות מוקשים

גאים בך! דוגמא!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *