הותר לפרסום שמו של הילד שנדרס למוות במודיעין עילית: אברהם בסר ז''ל בן העשר בן הר''ר יוסף בסר שליט''א מהמלמדים הידועים בתלמוד תורה 'פרי התורה' בברכפלד. סבו הוא הר''ר צבי בסר גבאי בית המדרש 'זכרון יחיאל' בשכונת סנהדריה בירושלים

הטרגדיה מזעזעת בעיר החרדית מודיעין עילית: הערב דווח על ילד שנהרג בקריית ספר מודיעין עילית לאחר שאוטובוס פגע בו ברחוב חפץ חיים בעיר בסמיכות לבית הכנסת המרכזי 'היכל יצחק'.

בדקות האחרונות הותר שמו לפרסום כאשר מתברר כי הילד הוא אברהם בסר ז"ל בן העשר אשר לדאבון לב נפגע קשות מאוטבוס ולא נותר לכוחות ההצלה אלא לקבוע את מותו.

הילד אברהם בסר ז"ל היה ילד מחונן ושקדן והיה מטובי הילדים בתלמוד תורה 'נתיבות התורה' בקריית ספר שבהנהלתו של הרב טוננפלד שליט"א אשר אף עמד לצד המשפחה ברגעי הטרגדיה הנוראית.

אב הילד הוא הר"ר יוסף בסר שליט"א מהמלמדים הידועים בתלמוד תורה 'פרי התורה' מייסודו של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל הממוקם בשכונת ברכפלד בעיר מודיעין עילית, סביו הוא הר"ר צבי בסר גבאי בית המדרש 'זכרון יחיאל' בשכונת סנהדריה בירושלים.

השמועה התקבלה בכאב גדול בקרב כלל תושבי העיר ואצל מכרי וידידי המשפחה בפרט, מסע הלוויתו של הילד אברהם ז"ל תצא הלילה בשעה 23:00 מבית ההלוויות 'שמגר' אל הר המנוחות שם ייטמן. תנצב"ה.

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו על הטרגדיה שפקדה הערב את העיר מודיעין עילית כאשר כוחות ההצלה הוזעקו לרחוב חפץ חיים בעיר בעקבות התאונה המחרידה. מארגון מד"א נמסר כי בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ילד שנפגע מאוטובוס ברחוב חפץ חיים במודיעין עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על ילד כבן 12 שנהרג במקום וקובעים את מותו.

חובש בכיר במד"א מוטי פישר, סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו ילד כבן 12 שוכב על הכביש סמוך לאוטובוס, הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, עם חבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

שמוליק סגל מפקד זק״א מודיעין עילית,אמר: ״מדובר בזירה קשה ומזעזעת. כשהגעתי למקום ראיתי ילד כבן 12 שכוב על הכביש סמוך למעבר חציה לאחר שנפגע מאוטובוס, הילד סבל מפגיעה רב מערכתית וצוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מודיעין מטפלים בכבוד המת בזירה הקשה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום".

מהמשטרה נמסר: "תאונת דרכים קטלנית. במוקד המשטרה התקבל דיווח על תאונת דרכים שאירעה ברחוב חפץ חיים במודיעין עלית. על פי הדיווח אוטובוס פגע בילד כבן 12 בעת שחצה את הכביש גורמי רפואה של מד"א נאלצו לקבוע את מותו במקום. כוחות משטרה ובוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה".