טרור הבלונים: צרור בלונים נוסף שוגר מעזה לעבר העוטף

לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח אודות צרור בלונים בשטח פתוח באזור נאות חובב. חבלן משטרה הגיע למקום ובתם טיפול מקצועי שלל סכנה. גורמים בפיקוד הדרום אומרים כי מפריחי בלוני הנפץ מרצועת עזה פועלים תחת הכוונה ברורה של חמאס

טרור הבלונים מרצועת עזה נמשך: במשטרת ישראל התקבל לפני זמן קצר דיווח אודות צרור בלונים אליהם מחובר פריט מעורר חשד דמוי טיסן בשטח פתוח באזור נאות חובב. חבלן משטרה הגיע למקום ובתם טיפול מקצועי שלל סכנה.

במשטרה אומרים בעקבות האירוע: "אנו שבים ופונים לציבור כי בכל מקרה מעורר חשד יש לפנות למוקד 100 ולהשאיר הטיפול בידי כוחות המשטרה המיומנים בכך".

צרור הבלונים ששוגר היום מעזה מצטרף למספר מקרים דומים שאירעו לאחרונה כשקר אתמול (שני) נחת צרור בלונים נושא מטען נפץ בעיר שדרות. קודם לכן נחת באזור בית שמש צרור בלונים נוסף שחובר אליו מטען נפץ במשקל של כ-200 גרם. עובדים של חברת החשמל גילו את המטען והזעיקו את המשטרה. חבלן פוצץ את המטען בלי פגע.

גורמים בפיקוד הדרום אומרים כי מפריחי בלוני הנפץ מרצועת עזה פועלים תחת הכוונה ברורה של חמאס מבחינת תזמון השיגורים, השעות שבהם הם מבצעים אותם והיקף המקרים – כך דווח ב'וואלה'. למרות המקרים הגוברים של הפרחות בלוני הטרור בימים האחרונים, הדרג המדיני החליט בשלב זה שלא להגיב, מתוך רצון לשמר את תהליך ההסדרה חי ונושם.

לדברי גורמי צבא, חמאס מתעקש כי תהליך ההסדרה מתעכב וכי חלק מההתחייבות לא מתממשות הלכה למעשה בשטח. על פי הדיווח של אמיר בוחבוט, ישראל העבירה מסרים למצרים, המתווכת בין הצדדים, שלפיהם אין פעולה שלא בוצעה והתהליך מתקדם בהתאם לסיכומים. לפי המסרים, אם חמאס לא יאכוף את השקט, ולא ימנע את הפרחת בלוני הטרור בימים הקרובים, צה"ל ייאלץ להגיב.

2 תגובות

זה מדיניות ההרתעה ה"מוצלחת" של ביבי

ממשלה פחדנית ורופסת.אפס תגובות.רק איומי סרק.החמאס קולט וצוחק.איפה בנט עם הפה הגדול? נתניהו כבר ידוע מזמן שאצלו הכל דיבורים ובלה בלה….מעשים אפס. אנחנו נשלם ביוקר על זה שנתנו לנחש החמאסי לצמוח למימדי דרקון יורק אש.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *