חהכ ניסנקורן שאמור לעמוד בראשו ועדת הכנסת, אם אכן תקום, קבע את המועדים שבהם תתכנס הועדה ותדון בבקשתם של ראש הממשלה וח"כ כץ לקבלת חסינות. מנדלבליט יגיע אישית לדיונים על מנת להציג את טיעוניו • הלו"ז המלא

יו"ר הוועדה המסדרת, ח"כ אבי ניסנקורן מכחול לבן, קבע את מועדי דיוני ועדת הכנסת בעניין בקשת החסינות של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושל חבר הכנסת חיים כץ. בהודעה מטעמו כתב ניסנקורן כי ככל שתאושר הקמת ועדת הכנסת ביום שלישי הבא דיוני ועדת הכנסת יחלו ביום חמישי של אותו שבוע.

יו"ר הוועדה המסדרת עדכן את ראש הממשלה נתניהו, ח״כ כץ והיועץ המשפטי לממשלה ד״ר אביחי מנדלבליט במועדי הדיונים על מנת שיוכלו להיערך בהתאם. מנדלבליט יגיע אישית לדיונים על מנת להציג את טיעוניו.

הדיון הראשון בבקשת ראש הממשלה ייערך, כאמור, ביום חמישי הקרוב בשעה 14:30. ביום ראשון ושני ייערכו דיונים בשעה 10:00, ביום שלישי בשעה 14:30, ובימים רביעי וחמישי הם יתקיימו בשעה 10:00. כמו כן, הדיונים בעניינו של שר העבודה והרווחה לשעבר ייערכו ביום חמישי הקרוב, וביום שלישי הבא, בשעה 09:30.

כחול לבן: "דיוני החסינות יחלו בשבוע הבא ויסתיימו לפני הבחירות"

ח"כ עופר שלח מכחול לבן אמר בראיון ל'בכאן רשת ב': "אני בטוח שבוועדת הכנסת יהיה דיון ראוי. אני מקווה שלא יהיה פיליבסטר לטובת פיליבסטר. אם יהיה דיון ראוי נסיים אותו בזמן"; על האפשרות שכחול לבן תקים ממשלת מיעוט אמר: "אני חושב שתוצאות בחירות מארס 2020 יהיו שונות"