מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א שוהה בימים אלו בארה"ב לביקור ממושך ומיוחד, זאת לאחר כחמש שנים בהם הגיע האדמו"ר שליט"א רק לביקורים קצרים אל אמו הרבנית שתחי', בשיא המסע יערך שבת התרוממות והתעלות לכלל החסידים בראשותו של האדמו"ר שליט"א

מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א שוהה בימים אלו בביקור מיוחד בארה"ב זאת לאחר כחמש שנים בהם הגיע האדמו"ר רק לביקורים קצרים אצל אימו הרבנית, אך הפעם הביקור ימשך קרוב לשלושה שבועות כאשר במרכזה תתקיים שבת התעלות ורוממות לקהל החסידים בארה"ב.

מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א היה אמור לצאת לארה"ב ביום חמישי בשבוע האחרון אך בשל בקשת אימו הרבנית שתחי' הנמצאת בבית החולים במנהטן הקדים הרבי שליט"א את נסיעתו וכבר ביום רביעי האחרון המריא האדמו"ר שליט"א לארה"ב.

מיד עם בואו של האדמו"ר מצאנז שליט"א לארה"ב עלה הרבי לבית החולים במנהטן בכדי לבקר את אימו הרבנית שתחי', כאשר ביום חמישי האחרון אף נערכה פגישה מיוחדת עם אחיו כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג שליט"א בחדרה של אמם בביה"ח, הפגישה חזרה על עצמה גם אמש (שלישי) כאשר לבקשת הרבנית שוב נפגשו האחים האדמורי"ם שליט"א, אף הפעם לפגישה ממושכת יותר שנמשכה למעלה משלוש שעות.

בתחילת השבוע התקיים מעמד ה'קבלת פנים' למרן האדמו"ר מצאנז שליט"א בבית המדרש הגדול ביוניאן סיטי שבארה"ב כאשר המשטרה מאבטחת את האירוע בשל גל האנטישמיות האחרונה שפקדה את ארה"ב.