בקונספט ראשון מסוגו יתכנסו כל חסידי בעלזא בעולם כולו, לכינוסים שייערכו בבתי החסידים, כשבכל בית יתארחו 10 חסידים שיתחברו בשידור חי לאירוע המרכזי בבית כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א | רבבת חסידים – אלף בתים – בלילה אחד

חסידות בעלזא רוחשת תכונה והתרגשות בימים אלו, לקראת המיזם החדש והראשון מסוגו, כאשר למעלה מרבבת חסידי בעלזא ב8 מדינות ברחבי תבל, צפויים להתכנס יחדיו לכינוסי התקשרות 'נפשי קשורה בנפשו' הנערכים ע"י 'מרכז מוסדות בעלזא' לקראת ח'-ט' שבט ימי ההצלה והתקומה של חצר הקודש בעלזא.

במסגרת הקמפיין המיוחד הנערך לראשונה, משובצים אלפי החסידים, בקבוצות קבוצות, כל מנין חסידים מאוחדים יחדיו בבית אחד מהחסידים הפותח את ביתו לכבוד מאורע חשוב ומיוחד זה. תחת הסלוגן "רבבת חסידים – נפש אחת".

בשעת השיא, ייערך מעמד לחיים בשידור חי ע"י מערכת מיוחדת המסוגלת להחזיק אלפי אנשים בו זמנית, בראשותו של כ"ק מרן אדמו"ר שליט"א, אשר אף שיגר בקבוק יין כוס של ברכה לכל אחד מהבתים בהם נערכים הכינוסים בארץ ובעולם, ובמהלך המעמד יאציל מברכותיו ויישא מדברות קדשו.

מטה מיוחד הוקם בחסידות לשם מתן מענה לכל אלו הרבים המבקשים לארח בביתם את חבריהם, כדי לשבץ ולחבר בין המארחים למתארחים, אשר ימנו כאמור למעלה מרבבת משתתפים ביותר מ1,000 בתים ברחבי הארץ והעולם כולו.

במקביל, יתאגדו גם נשות בעלזא למעמד המרטיט של תפילת הרבבות באחדות הנפשות בראשותה של הרבנית הצדקנית מבעלזא תליט"א אשר נודעת בתפילותיה וברכותיה, בערבו של יום ראשון – ליל ח' שבט – או אז יתלכדו יחדיו רבבות נשות ובנות בעלזא ברחבי תבל, לשידור חי טלפוני באמצעותו תתקיים תפילת הרבבות ע"י נשים צדקניות בראשותה של הרבנית הצדקנית תליט"א.

בחסידות לא מזניחים גם את הילדים ועבורם יערכו סיום 'ששה סדרי משנה' ב' פעמים, על ידי כל ילדי תשב"ר חסידי בעלזא בכל רשת התתי"ם של החסידות בארץ ובעולם, הסיום ייערך בו זמנית במשך דקות ספורות, כאשר לפי התכנית יקבל כל תלמיד בתלמוד תורה כרטיס מיוחד ובו המשנה אותה עליו ללמוד בהגיע השעה היעודה המוכרזת כשעת הסיום, כשלאחר לימוד המשנה יוכל התלמיד להצטרף בשידור חי אל הסיום הרבתי שנערך יחד עם כלל ילדי תשב"ר בעולם באופן טלפוני.