הערב אותר צרור בלונים המחוברים לחפץ חשוד סמוך למושב צפרירים בנגב. מספר בלוני נפץ הופרחו במהלך השבת משטח רצועת עזה לעבר ישראל ואותרו מול תחנת דלק סמוך בסמוך למדרשת בן גוריון ליד שדה בקר ובמועצה האזורית רמת הנגב

מספר בלוני נפץ הופרחו במהלך השבת משטח רצועת עזה לעבר ישראל. בלון נפץ אותר מול תחנת דלק סמוך בסמוך למדרשת בן גוריון ליד שדה בקר. בלוני נפץ נוספים אותרו במועצה האזורית רמת הנגב.

כוחות הוזעקו למקום והמטען פוצץ ונוטרל על ידי חבלן משטרתי. בהמשך התקבל במשטרה דיווח נוסף, על עוד צרור בלונים אליו חובר פריט המעורר חשד שאותר בתחום המועצה האזורית רמת נגב. לצרור הבלונים חובר פריט מעורר חשד. שוטרים וחבלן הגיעו למקום על מנת לנטרל את החפץ החשוד שהיה בשטח פתוח סמוך ליישוב בתחום המועצה האזורית רמת נגב.

בתוך כך, הערב סמוך לשעה 19:00 הוזעקו חבלני משטרת ישראל לשטח פתוח בסמוך למושב צפרירים לאחר שאותר במקום צרור בלונים המחוברים לחפץ חשוד. הצרור טופל ע"י חבלני המשטרה.

במשטרה שבים ומזכירים לציבור כי יש לנקוט במשנה זהירות בכל הקשור לחפצים חשודים מעין אלו – עפיפונים ובלונים, העלולים להכיל בקרבם גם חומר נפץ או בערה המסכנים את שלום הציבור. בכל איתור של חפץ חשוד, בכלל זה חפצים ״תמימים״ למראית עין מעין אלו – יש לדווח למוקד 100 של משטרת ישראל ללא שהות, ולהותיר את הטיפול בחפץ החשוד לחבלני משטרת ישראל המקצועיים.