ארגון דאעש מאיים: "נתקוף את היהודים ונגרום לתוכנית טראמפ להיכשל"

דובר ארגון דאעש מאיים כי ארגונו יפעל לפגוע ביהודים ובישראל: "הכרחי להתחיל שלב חדש שבו נתקוף את ישראל והיהודים". הוא הוסיף: "נגרום לתוכנית של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ להיכשל. נחזיר את מה שגנבו היהודים מהמוסלמים"

 • מתנות לאביונים לקופת העיר, בפועל במזומן, בו ביום

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • ניתוח לב פתוח: אם לילד חרדי בן 10 מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

לקראת פרסום תוכנית השלום של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, דובר ארגון דאעש, השייח' אל-מוהאג'יר אל-קוריישי, המכונה אבו חמזה מאיים כי ארגונו יפעל לפגוע ביהודים ובישראל. בהודעה קולית שפרסם בטלגרם "הכרחי להתחיל שלב חדש שבו נתקוף את ישראל והיהודים". לדבריו, "נגרום לתוכנית של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ להיכשל. נחזיר את מה שגנבו היהודים מהמוסלמים".

,אבו חמזה אל קוריישי קורא לאנשי דאעש, בייחוד בסיני ובסוריה, לכבוש יישובים ישראליים ולהפוך אותם לשדה ניסויים בעבור אמצעי הלחימה והטילים שלהם, גם כימיים. בנוסף, קרא אל קוריישי "למוסלמים בפלסטין ובכל המדינות להיות ליד החנית בלחימה נגד היהודים ולהכשיל את המזימות של היהודים כמו עסקת המאה".

הדובר הצהיר כי תחת המנהיג החדש של הארגון נפתח שלב חדש שבו הארגון מוביל מאבק ביהודים כדי שיחזירו את כל מה שהם גזלו מהמוסלמים. בקלטת שמע שפרסם הוא קרא למוסלמים "להצטרף לאנשי הארגון שמנסים להסיר את הגבולות והסכרים שחוצצים בינם לבין לחימה ביהודים".

מוביל רצח העם היזידי וממייסדי הארגון: זהו מנהיג דאעש החדש

הנשיא טראמפ צפוי להיפגש היום בנפרד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ועם יו"ר כחול לבן בני גנץ ולהציג בפניהם את מתווה "עסקת המאה" להסדר מדיני עם הפלסטינים. מחר ימסור טראמפ פרטים על התוכנית במסיבת עיתונאים משותפת עם ראש הממשלה נתניהו.

לפי גורם בכיר בוושינגטון שצוטט 'בווינט' טראמפ יעביר לנתניהו ולגנץ את המסר הבא: "יש לכם שישה שבועות להתניע את התוכנית, אם תרצו". בבית הלבן מקווים שאם נתניהו וגנץ יתמכו בתוכניתו, היא תוכל לצבור מומנטום. גורם רשמי ציין כי טראמפ רוצה לוודא שנתניהו וגנץ תומכים בתוכנית לפני שיציג אותה לקהל הרחב: "הרעיון הוא לנטרל את הפוליטיקה, כך שלא משנה מה יקרה ב-2 במרץ (בבחירות בישראל), שני מנהיגי המפלגות הגדולות יתמכו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן