מעמד סיום הש"ס במוסדות נחלי נצח ברסלב

כאיש אחד בלב אחד בהתרגשות בשמחה של מצווה ובתחושה עילאית חגגו את שמחת 'סיום הש"ס' במחזור ה י"ג. במוסדות 'אמונת ציון – קהילת נחלי נצח' • כדרך המוסדות להחדיר בליבות התלמידים אהבת תורה ויראת שמיים חגגו תלמידי הכיתות הגבוהות והוריהם ליד שולחנות ערוכים כיד המלך ברוב פאר והדר ובאירוע רב רושם באולמי בית יעקב הישן בירושלים.

את המעמד הנחה ברוב כישרון המנהל הרוחני הרב אלחנן רייזמן שליט"א שפתח בחשיבות ה"יומא טבא לרבנן "במיוחד "לצורבא מרבנן"  ובברכה מיוחדת למשמר המסיימים הש"ס מחזור י"ג ותפילה לכל המצטרפים במחזור הי"ד .

התלמידים נהנו מתכנית מרתקת עם הרב שלמה מילר שליט"א שידע לרגש את כל המשתתפים  במסר החשוב עבור כל אחד ואחד ובפרט התלמידים היקרים שכל אחד ואחד יכול לגמור את הש"ס וכמו"כ שכל אחד ואחד יכול להיות מתמיד ולגדול גדול בתורה באמת.

לאחר מכן התקיים הסיום ואמירת ההדרן עלך על ידי ע"י חברי השיעור הלומדים מדי יום ביומו ע"י המגיד שיעור הדף היומי בקהילה דבר יום ביומו מנהל המוסדות הרה"ג  מרדכי שטרן שליט"א איתו ביחד סיימו חברי השיעור היומי  ועוד מבין חברי הצוות החינוכי של תלמידי תלמוד תורה 'אמונת ציון' שיחי'

ראש המוסדות הרה"ג רבי שמואל שטרן שליט"א שהתחיל בסייעתא דשמיא את הדף הראשון מהמחזור הי"ד וחיזק את המשתתפים והלומדים בערך הקביעות מידי יום חוק בל יעבור והקשר עם התורה הנותן חיים ללומדיה.

לדברי סיום התכבד אחד מן המסיימים ה"ה המג"ש במכינה לישבתינו בת"ת אמונת ציון הרה"ח ר' משה אורלנציק שליט"א מגדולי ראשי החבורות בברסלב, שדיבר במעלת התמדת התורה והקשר של כל  חיהודי לתורה ע"פ דרכו של רבינו הקדוש זי"ע.

את האירוע חתמו בריקודים נלהבים לכבוד גומרה והתחלתה של תורה בתוך אלפי אלפים שזכו להגיע ליום זה .

 

 

 

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *