ילד הפלא באושוויץ וליצמן מצהיר אימונים • עשרת הסרטונים של השבוע

לאחר הפסקה של שבוע, אנחנו חוזרים עם עשרת הסרטונים שהכי אהבתם השבוע: דודי הרשקופ במחנה ההשמדה, האדמו"ר מסקווירא בממעז'יבוז, הבקשה של הגר"מ מאזוז מהגר"ד יוסף, והרבה הרבה סרטונים מדיניים מוושינגטון וממוסקבה • אל תפספסו

במקום הראשון: הצצה מתוך ההצגה שהציגו בסיומי הש"ס של ארגון "דרשו" בארץ ובעולם, ותוצג בקרוב בסיום הש"ס בארה"ב: "גם כי אלך בגיא צלמוות לא אירא רע כי אתה עמדי". מבוצע ע"י ילד הפלא דודי הרשקופ, ישראל אדלר וזאנוויל ויינבערגר.

לכתבה

במקום השני: בשדה התעופה ובשמים האוקראיניים בדרך ממעז'יבוז לקייב, מקהלת מלכות ליוותה את האדמו"ר מסקווירא שליט"א בשירה ובזמרה, במסגרת השבת שנערכה יחד עם נגידי החסידות עמודי התווך להקמת בית המדרש החדש בשיכון סקווירא.

לעוד תמונות מהמסע

במקום השלישי: ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש ביום שני השבוע בבית הלבן עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בעניין תוכנית המאה האמריקנית שהתפרסמה למחר. תיעוד מקבלת הפנים וההצהרות בפתח הפגישה.

לכתבה המלאה

במקום הרביעי: נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הציג ביום שלישי השבוע את "עסקת המאה". המתווה המדיני שלו להסדר בין ישראל לפלסטינים. כך הוא פתח את דבריו:

לדברים המלאים

במקום החמישי: למחרת, ביום רביעי, הגיב יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ לעסקת המאה והבטיח להביא אותה בשבוע הבא אביא לאישור הכנסת. את הדברים אמר במהלך נאום נרחב בכנס המכון לביטחון לאומי.

לכתבה המלאה

במקום השישי: לאחר כמעט עשרה חודשים בכלא הרוסי ומאבק ציבורי ומשפטי גדול, נעמה יששכר שוחררה אתמול מהכלא ונחתה במטוס ראש הממשלה בישראל. במהלך יום האתמול ביקר ראש הממשלה בקרמלין ונשא הצהרה משותפת יחד עם הנשיא פוטין, שהתייחס גם לשחרור יששכר.

לכתבה המלאה עם מאחורי הקלים של השחרור

במקום השביעי: השבוע נערכה שמחת השבע ברכות לבת הגר"ד יוסף חבר מועצת חכמי התורה ובעל ההלכה ברורה בביתו של המשפיע הגה"צ רבי מנחם ביטון. בשמחה השתתפו גדולי תורה ואישי ציבור ובראשם הגאון רבי מאיר מאזוז ראש ישיבת כסא רחמים שהפתיע את אבי הכלה כשטרח והופיע בשמחה. מה הוא ביקש מבנו של מרן הגר"ע זצוק"ל?

לכתבה המלאה

במקום השמיני: ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא ביום ראשון לוושיהגטון לקראת פגישותיו עם נשיא ארצות הברית. "יחד איתו נעשה היסטוריה", הבטיח, וקיים.

לכתבה המלאה

במקום התשיעי: גם לבכיר הליכוד ח"כ גדעון סער היה מה לומר על עסקת המאה שפורסמה השבוע והוא פרס זאת בנאום שלם במכון למחקרי ביטחון לאומי. נתניהו ישתכנע?

לכתבה המלאה

במקום העשירי: שר הבריאות יעקב ליצמן הצהיר אימונים בפעם השנייה בחייו כשר "למדינת ישראל ולחוקיה". צפו בהיסטוריה הגוראית.

לכתבה המלאה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *