משטרת לונדון. צילום ארכיון: ויקיפדיה

פיגוע דקירה בדרום לונדון: 2 פצועים – המחבל נורה למוות ע"י שוטרים

שני בני אדם נדקרו ברחוב סטריטהאם שבדרום לונדון, במה שהמשטרה המקומית הגדירה כ"אירוע הקשור לטרור". שוטרים שהוצבו במקום ירו בתוקף וניטרלו אותו, על פי חלק מהדיווחים התוקף נהרג. המשטרה קראה לציבור להתרחק מהאזור

שני בני אדם נדקרו הערב (ראשון) ברחוב סטריטהאם שבדרום לונדון, במה שהמשטרה המקומית הגדירה כ"אירוע הקשור לטרור". שוטרים שהוצבו במקום ירו בתוקף וניטרלו אותו, על פי חלק מהדיווחים התוקף נהרג. מהמשטרה נמסר כי: "הנסיבות בבדיקה. מתייחסים לתקרית כאירוע טרור". צוותי חירום והצלה, כמו גם כוחות משטרה, הגיעו לרחוב.

עדי ראייה סיפרו כי שמעו שלוש יריות אקדח מעט לאחר השעה 14:00 בצהריים (שעון לונדון). אדם אחד צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי "משהו גדול קרה ברחוב הראשי סטרת'האם. שוטרים חמושים וכבישים נסגרו". עוד עד ראייה כתב כי שני בני אדם מטופלים על ידי פראמדיקים. המשטרה קראה לציבור להתרחק מהאזור.

עד ראייה סיפר שראה את המרדף אחרי התוקף. "כשחציתי את הכביש ראיתי גבר עם מאצ'טה וקליעי כסף על החזה. הוא נמלט ממי שלדעתי היה שוטר סמוי בלבוש אזרחי. "אז הוא נורה. אני חושב ששמעתי שלוש יריות אקדח אבל אני לא בדיוק זוכר", סיפר עד הראייה, סטודנט בן 19. "אחר כך רצתי לספריה לתפוס מחסה. מהספריה ראיתי המון אמבולנסים ושוטרים חמושים בזירה".

2 תגובות

יהודים?

לא יהודים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן