תיקון היסוד ותפילת שובבי"ם בכולל "זוהר השלום" במעמד המקובל רבי ציון בוארון  

כמידי שנה גם השנה התאספו ציבור רחב לתפילת ציבור רחב לתפילת השובב"ים ותיקון היסוד בכולל אברכים שע"י בית מדרש "זוהר השלום" בקרית פונוביז' בראשותו של הרב אהרון כהן ובמעמד הגה"צ המקובל רבי ציון בוארון חבר בית הדין הגדול.

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

ציבור המשתתפים קיבל על עצמו תענית קודם לכן. המעמד החל בדברי התעוררות מפי ראש הכולל הדיין הרה"ג יובל אברהמי חבר ביה"ד לממונות 'צדק ומשפט' שהגדיר לציבור המשתתפים את מעלת יום נשגב זה ובעיקר הזכיר את דבריו הנלהבים של מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל שתיקון על חטאים, העיקר זה לימוד התורה הק', כשעוסקים בתורה כראוי, לא צריך קורבנות, כך גם הגרב"צ אבא שאול זצ"ל אמר שבעמל התורה מוחק את העוונות והפגמים וע"י הצום מוחקים גם את המזיק לגמרי, אבל צריך לזכור שלימוד התורה בעמל ובהתמדה הוא מוחק את כל העוונות גם הקשים ביותר.

לאחר מכן הציבור ערך את פדיון פד' תעניות ונגשו לתפילת מנחה ספר תורה ו'תיקון היסוד' כשלפני התיבה עבר הגה"צ המקובל רבי ציון בוארון כשכולם מעוטרים בטלית ותפילין. לאחר סדר ההקפות נגשו לתפילת ערבית.

הגר"צ בוארון בירך את הציבור הרחב וציין את גודל מעלת ימי השובבי"ם ועוז הדרם שאנו נמצאים בעיצומם, ועל כן מרבית העם משנסים מותנים וניגשים לערוך את התפילות והתיקונים הללו שיסודותם מהררי קודש.

לאחר תפילת ערבית שוחח עם הרבנים בבית ההוראה וביקש לעורר ולחזק על צרת הדור במכשולות החמורים הקיימים שיש ומנגד כמה שצריך להתחזק בכשרות בצניעות ובשמירת השבת כראוי ע"י לימוד היטב ההלכות. הגר"צ בוארון בירך בחביבות רבה את מנהל הכולל הרב אהרון כהן המשתדל במשך כל ימות השנה למען האברכים במסירות רבה וכן את ראש הכולל חברי בית הדין והאברכים שיעלו בלימודם מעלה ולא תצא תקלת תחת ידם ח"ו. קודם צאתו בירך בחביבות רבה את הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית שיראה ברכה רבה בעמלו, וציין כי שמח לשמוע כי משקיע רבות בנושא המקוואות והרחבת גבולות הקדושה והטהרה בעיר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell