צילום: פלאש 90

יהדו"ת: "הסתה פרועה נגד החרדים והימין, זה מה שיש לליברמן למכור"

ביהדות התורה מגיבים לדברי ההסתה שהשמיע יו"ר ישראל ביתנו: "מדובר בזגזגן לאומי שהפר עד היום כל הבטחה לבוחריו". עוד אמרו כי התנהלותו של ליברמן ברברית וש"מטרתה לסכסך בין האוכלוסיות והמגזרים בשל לחץ פוליטי"

במפלגת יהדות התורה ממשיכים להגיב לדברי ההסתה שמשמיע יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, זאת בניגוד לאסטרטגיה שהנחתה את המפלגה במערכות הבחירות האחרונות. מצוות התגובות של המפלגה מסרו היום כי "ליברמן אינו מהווה גורם בשום קואליציה עתידית, אלא רק ממשיך להתל באזרחי מדינת ישראל".

במפלגה תקפו את מסע ההסתה שמנהל ליברמן נגד הציבור החרדי: "כצפוי, קמפיין הסתה פרועה ושנאה תהומית נגד החרדים והימין, אלו הדברים היחידים שיש לו למכור". ביהדות התורה המשיכו לתקוף את התנהלותו של יו"ר ישראל ביתנו: "מדובר בזגזגן לאומי שהפר עד היום כל הבטחה לבוחריו. זוהי התנהלות ברברית שמטרתה לסכסך בין האוכלוסיות והמגזרים בשל לחץ פוליטי. אזרחי ישראל מואסים באנטיגוניזם שמייצר ליברמן ולא יאפשרו לו להוביל אותנו לבחירות רביעיות על חשבון הציבור".

הודעת המפלגה יצאה בעקבות דבריו של ליברמן מוקדם יותר היום בכנס השנתי לעדכון דירקטורים שם אמר כי מפלגתו לא תהיה חברה בממשלה שהחרדים יקחו בה חלק: "כשאת אומרת נתניהו ימין נהיה לי סחרחורת. מי שהצביע בעד גירוש יהודים היה נתניהו, מי שנותן פרוטקיישן לחמאס זה נתניהו. יש לו בלוק מבוסס חרדים משיחים שלא שייך לימין. ישראל ביתנו לא תהיה חברה באף ממשלה שהחרדים יקחו בה חלק".

ליברמן הוסיף לתקוף את נתניהו: "מבחינתי עידן נתניהו תם. עדיף שיפרוש בכבוד מאשר שימשיך לאחוז בקרנות המזבח. אני נפגש ומדבר עם הרבה ליכודניקים. הם אומרים לי כי הליכוד הפך להיות המפלגה של פולחן האישיות. הם בטוחים שנתניהו צריך ללכת למען טובת המפלגה".

2 תגובות

בור כרה ויחפרהו ויפול בשחת יפעל
בקרוב נראה עין בעין

אל לשכוח שליברמן הוא איש ימין בכל מהותו ,
ולהגיד שהוא מסית נגד הימין זה שקר,
הוא מסית רק נגד הדת רח"ל.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *