מתוך הטוויטר של ראש הממשלה

נתניהו: "ביקשתי מניר ברקת להיות שר האוצר הבא של ממשלת הליכוד הבאה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע הערב כי הוא ימנה את ח"כ ניר ברקת לתפקיד 'שר האוצר' במידה והליכוד ירכיב את הממשלה הבאה, ברקת: "נפעל להביא את הרפורמות הגדולות שיביאו להמשך הצמיחה והשגשוג למדינת ישראל כולה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הערב (חמישי) בכנס בחירות של הליכוד באור יהודה: "אני רוצה להודיע שהערב אני הולך להציג שש רפורמות ענקיות בכלכלה ובבריאות שהממשלה הבאה של ישראל תביא ואני ביקשתי מניר ברקת להיות שר האוצר הבא של ממשלת הליכוד הבאה".

ח״כ ניר ברקת כתב בתגובה בטוויטר: "אני מודה לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון הגדול בבקשתו שאהיה שר האוצר בממשלה הבאה ועל כך שאימץ את התכנית הכלכלית שיזמתי, על כולנו להירתם יחד לניצחון הליכוד בבחירות כדי להקים ממשלה לאומית, על מנת שנוכל לממש את הרפורמות הגדולות שיביאו להמשך הצמיחה והשגשוג למדינת ישראל כולה".

מכחול לבן נמסר בתגובה: "מאחלים בהצלחה לניר ברקת עם המינוי בשבוע הבא וקבלת האשמה על הגירעון בעוד שבועיים". ממפלגת העבודה – מר"צ נמסר: "מעל לעשור שנתניהו נמצא בשלטון. קברניט הקפיטליזם החזירי שידע כי הוא דוחק אזרחים אל מתחת לקו העוני, לוקח מילדים את התקוה להזדמנות שווה, מותיר את הקשישים והנכים להילחם על פת לחמם. ומתי הוא נזכר? רק עכשיו, רק לפני בחירות".

בכנס בחירות לפעילי הליכוד באור יהודה אמר נתניהו אמר שאם ייבחר יוביל "שש רפורמות ענק בכלכלה ובבריאות. ראשונה: הוזלה דרמטית במחירי הדירות, שנייה: הוזלה דרמטית במחירי המזון. רפורמה שלישית: השקעות ענק בשירותי הבריאות; רפורמה רביעית: השקעות ענק בנגב בגליל וביהודה ושומרון. אנו מבטלים את הפריפריה. רפורמה חמישית: הזנקת עסקים קטנים. רפורמה שישית: להמשיך את הפלא שאנו מחוללים עכשיו. ישראל מספר 1 בטכנולוגיות העתיד".

עוד אמר נתניהו: "ישראל הפכה בהנהגתנו למעצמה עולמית. מכון מחקר רציני דירג את ישראל עם האוכלוסייה כמעט הכי קטנה כמעצמה השמינית בעולם. עשינו שינויים פנימיים אדירים, שיא של השקעות בכל הזמנים, שיא של תעסוקה בכל הזמנים, שפל באבטלה של כל הזמנים. שכר החיילים בשיא של כל הזמנים, שכר המינימום בשיא של כל הזמנים, כך גם השכר הממוצע. ישראל הופכת למעצמת סייבר וגז".

מוקדם יותר בכנס בחירות בראש עין אמר נתניהו: "אני רואה שיש חשמל בליכוד, אנחנו הולכים לנצח! בבחירות הקודמות 300 אלף מצביעים של הליכוד נשארו בבית, ובבחירות האלה הם יבואו להצביע, יבואו להכריע, כי הברירה היא נורא פשוטה: ממשלת ליכוד חזקה בראשותי או ממשלת שמאל של גנץ שתלויה באחמד טיבי. אנחנו בטווח נגיעה מניצחון ענק".

8 תגובות

ניר ברקת
לא נשכח איך חילנת את ירושלים
והתעללת בציבור הלטאי

בקשר לקודם פעם זה היה

מה זה קשור זה שהוא חילן את ירושלים עכשיו הוא שר האוצר

האיש הכי שונא חרדים בעולם!!!!
למי שהספיק לשכוח את רשעותו ונבזותו ,
ואת ההפרד ומשול האכזרי שלו,
ליברמן עדיף עליו!!!!

עכשיו העצניקים וגור יצביעו ליכוד???

החונפה של החרדים לביבי האתאיסט הניבה תוצאות…..
קיבלו את הרודף הידוע מירושלים כאחראי על התקציבים….

האיש הזה מתאים לליכוד כמו כפפה ליד אתמול תמך בהעבודה וכשהבין שככה לא יתקדם הפך לשונא חרדים ועכדיו נהיה ליכודניק שונא חרדים , עוד מעט יצטרף למפלגת הימין החילוני של רון קובי יחד עם ליברמן הימני המטורף.

הוא לא יהיה שר אוצר.
כי ביבי הבטיח לו שכן יהיה שר האוצר…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן