חמשה עשר בשבט אצל האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת • גלריה

טיש חמשה עשר בשבט אצל כ''ק האדמו''ר מקרעטשניף קרית גת בהשתתפות אחיו כ''ק האדמו''ר ממיאלען שליט''א והגאון רבי גדליה ריזל שליט''א חדב''נ כ''ק האדמו''ר מסלונים ומרבני העיר קרית גת • צילום: שניאור מאמו
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 

כתבות קשורות

6 תגובות

 1. אהבתי את האחדות השוררת בין שני האחים, מצד אחד האדמו"ר הצדיק מקרעטשניף – "הצדיק של קרית גת" ומצד שני אחיו הרבי הצעיר ממיהלן בן זקוניו של הרבי זצ"ל.
  הרבי הנועם ישראל השאיר אחריו דור מבורך שלושה בנים צדיקי אמת, כאשר הגדול שבהם הוא מורינו ורבינו הרב דוד משה שליט"א שבזכותו ובזכות אהבת ישראל שבו קיימת ופורחת העיר קרית גת עליו ניתן לומר הפתגם המפורסם 'התפוח לא נפל רחוק מהעץ' כי הוא דומה מאד בהנהגותיו לאביו הגדול כבוד קדושת הרבי המנוח זצ"ל.
  הבן השני זה הרב יחזקאל שליט"א שעבר לבית שמש ופתח שם בית כנסת בשם "טריבישן", גם הגבאי הוותיק של הרבי זצ"ל ר' אהרן הרבסט עבר יחד עמו ונעשה לחסידו המובהק.
  הבן הצעיר "המיז'וניקל" זה מיודעינו ידיד כל תושבי קרית גת, הרב שלום לייזר שליט"א "הרבי ממיהלן". הוא ירש את בית הכנסת הראשון בו התפלל האבא האדמו"ר זצ"ל ומשמש בביהכ"נ כדמות רוחנית-אדמורי"ת, ומחזק את היהודים הפשוטים יוצאי רומניה תושבי קרית גת. הוא אהוב ונערץ על מתפללי בית הכנסת שלו הנקרא 'רומיינישע שול' והם אוהבים אותו אש.
  קרית גת – אני אוהב אותך!

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן