חמשה עשר בשבט אצל האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת • גלריה

טיש חמשה עשר בשבט אצל כ''ק האדמו''ר מקרעטשניף קרית גת בהשתתפות אחיו כ''ק האדמו''ר ממיאלען שליט''א והגאון רבי גדליה ריזל שליט''א חדב''נ כ''ק האדמו''ר מסלונים ומרבני העיר קרית גת • צילום: שניאור מאמו

 

6 תגובות

אהבתי את האחדות השוררת בין שני האחים, מצד אחד האדמו"ר הצדיק מקרעטשניף – "הצדיק של קרית גת" ומצד שני אחיו הרבי הצעיר ממיהלן בן זקוניו של הרבי זצ"ל.
הרבי הנועם ישראל השאיר אחריו דור מבורך שלושה בנים צדיקי אמת, כאשר הגדול שבהם הוא מורינו ורבינו הרב דוד משה שליט"א שבזכותו ובזכות אהבת ישראל שבו קיימת ופורחת העיר קרית גת עליו ניתן לומר הפתגם המפורסם 'התפוח לא נפל רחוק מהעץ' כי הוא דומה מאד בהנהגותיו לאביו הגדול כבוד קדושת הרבי המנוח זצ"ל.
הבן השני זה הרב יחזקאל שליט"א שעבר לבית שמש ופתח שם בית כנסת בשם "טריבישן", גם הגבאי הוותיק של הרבי זצ"ל ר' אהרן הרבסט עבר יחד עמו ונעשה לחסידו המובהק.
הבן הצעיר "המיז'וניקל" זה מיודעינו ידיד כל תושבי קרית גת, הרב שלום לייזר שליט"א "הרבי ממיהלן". הוא ירש את בית הכנסת הראשון בו התפלל האבא האדמו"ר זצ"ל ומשמש בביהכ"נ כדמות רוחנית-אדמורי"ת, ומחזק את היהודים הפשוטים יוצאי רומניה תושבי קרית גת. הוא אהוב ונערץ על מתפללי בית הכנסת שלו הנקרא 'רומיינישע שול' והם אוהבים אותו אש.
קרית גת – אני אוהב אותך!

מה עם האדמו"ר מטשערנאביץ הרב חיים מרדכי שליט"א איפה הוא גר?

תודה לקריית גתי על כל המידע

בתמונה נראה הבן חיים מרכי נראה ממש כועס

איש חזק מאוד

אברך צעיר צריך לגדול

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *