שמחה ברחובות: חגיגת סיום מסכת בשיעורו הקבוע של הרב מנחם מענדל גלוכובסקי

במסגרת השיעור הקבוע בגמרא של רב קהילת חב"ד ומרכז העיר רחובות המרא דאתרא הגה"ח רבי מנחם מענדל גלוכובסקי המתקיים מידי בוקר ב'כולל בוקר' של קהילת חב"ד רחובות סיימו הלומדים מסכת נידה לאחר למעלה משנתיים בהם הגו במסכת בעיון ולהלכה למעשה • צילום: סיון אופיר

אירוע סיים חגיגי בשילוב סעודת מצוה מכובדת לרגל הסיום התקיים ביום שני – ט"ו בשבט ונערך בבית כנסת חב"ד המרכזי עבור משתתפי השיעור הקבוע כמו גם חברי הקהילה והציבור הרחב.
את האירוע פתח המד"א הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שסיים את המסכת בשם כל הלומדים ונשא דברות קודש מהרבי על תוכן סיום מסכת נידה, וכן עורר את הקהל להתמיד בקביעות עיתים לתורה  ולהביא את הלימוד לפועל בחיי היום יום.
פיארו בנוכחותם ובדבריהם הרבנים הנכבדים: כ"ק האדמו"ר מווערצקי שליט"א פה מפיק מרגליות, שחיזק את הקהל על קביעות עיתים לתורה.
הרב יוסף קהתי רב קהילת זרגוף ומרצה דגול, שקישר את הסיום לט"ו בשבט. הרב אלימלך שחר יו"ר מוסדות חינוך חב"ד רחובות ממשתתפי השיעור שהאריך לשתף את הקהל ברשמיו מהשיעור היומי וההלכות הרבות שלומד מהשיעור הלכה למעשה
הרב יגאל אבן דנאן רב קהילת עטרת מרדכי, שהעמיק בסודה של מסכת נידה כמסר לחיי היום יום של כל אחד. הרב נתן וינפלד רב קהילת דורשי ה' ומו"צ בעיר שהעמיק בקשר האישי של כל יהודי לתורת ה' ע"פ התנהגות האריז"ל. הקהל יצא בהתעוררת לחיזוק שיעורי התורה בכלל ושיעור גמרא קבוע בכל יום בפרט.
למעונינים, השיעור הקבוע נמסר כל יום מימות השבוע בין השעות 10-11 בבוקר בעזרת הנשים של בית כנסת חב"ד המרכזי ברחובות.

2 תגובות

אשריכם
הוגיה לומדיה ומשתעשעיה
אשריכם מסימיה
אשריכם
גלריה מהמהמת ומרשימה
יופי לך רחובות
הרחיבי מקום אהלך
כי עתה הרחיב לנו ה ופרינו בארץ

מדוע הרבי מוורצקי חבוש במגבעת החסידית השבתית (שטריימאל)?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן