המאבק בסרבנות הגט: בתי הדין הרבניים ישתפו פעולה עם המשטרה

נשיא בית הדין הגדול ומפכ"ל המשטרה סיכמו על הידוק שיתוף הפעולה בין בתי הדין הרבניים למשטרת ישראל. מ"מ המפכ"ל ציין בפני הרב הראשי כי משטרת ישראל רואה חשיבות רבה לסייע לבתי הדין במאבק המשותף בסרבנות הגט

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

בישיבה שקיימו הבוקר מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן ורב משטרת ישראל נצ"מ הרב רמי ברכיהו עם הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, נשיא בית הדין הגדול סוכם על הידוק שיתוף הפעולה בין משטרת ישראל לבתי הדין הרבניים במאבק בסרבנות הגט.

הרב הראשי הביא בפני מ"מ המפכ"ל כמה מקרי עגינות קשים אשר אינם מגיעים לפתרונם במשך שנים רבות והסיוע של משטרת ישראל באיתורם ובהבאתם לבתי הדין יכול לקדם משמעותית ולהביא לסיומם של תיקים אלו.

מ"מ המפכ"ל ציין בפני הרב הראשי כי משטרת ישראל רואה חשיבות רבה לסייע לבתי הדין במאבק המשותף בסרבנות הגט, ותעמיד את כל האמצעיים הטכנולוגיים שברשותה בכדי לסייע באיתור והבאת סרבני הגט לבתי הדין.

בנוסף סוכם כי רב המשטרה הרב רמי ברכיהו יעמוד בקשר ישיר מול לשכת נשיא בית הדין הגדול לטיפול במקרים דחופים בהם יש צורך בהתערבות נוספת מעבר להתנהלות השוטפת של אגף עגונות.

במהלך הישיבה ציין הרב הראשי לטובה את שיתוף הפעולה של משטרת ישראל עם בתי הדין הרבניים, כשלאחרונה במסגרת המאבק המשותף נעצר סרבן הגט עודד גז לאחר שנים ארוכות.

3 תגובות

מעניין למה הם מסרבים מחייבים אותם מזונות לוקחים מהם תילדים והבית רק נשאר להרוג אותם וזהו

אתה צודק ,אבל יש נקמנים אכזריים שהם צריכים טיפול מיוחד,בורחים לחול ומתחתנים שוב ומשאירים עגונה

יוני אתה צודק אני מסכים איתך

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן