נשיא בית הדין הגדול ומפכ"ל המשטרה סיכמו על הידוק שיתוף הפעולה בין בתי הדין הרבניים למשטרת ישראל. מ"מ המפכ"ל ציין בפני הרב הראשי כי משטרת ישראל רואה חשיבות רבה לסייע לבתי הדין במאבק המשותף בסרבנות הגט

בישיבה שקיימו הבוקר מ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן ורב משטרת ישראל נצ"מ הרב רמי ברכיהו עם הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, נשיא בית הדין הגדול סוכם על הידוק שיתוף הפעולה בין משטרת ישראל לבתי הדין הרבניים במאבק בסרבנות הגט.

הרב הראשי הביא בפני מ"מ המפכ"ל כמה מקרי עגינות קשים אשר אינם מגיעים לפתרונם במשך שנים רבות והסיוע של משטרת ישראל באיתורם ובהבאתם לבתי הדין יכול לקדם משמעותית ולהביא לסיומם של תיקים אלו.

מ"מ המפכ"ל ציין בפני הרב הראשי כי משטרת ישראל רואה חשיבות רבה לסייע לבתי הדין במאבק המשותף בסרבנות הגט, ותעמיד את כל האמצעיים הטכנולוגיים שברשותה בכדי לסייע באיתור והבאת סרבני הגט לבתי הדין.

בנוסף סוכם כי רב המשטרה הרב רמי ברכיהו יעמוד בקשר ישיר מול לשכת נשיא בית הדין הגדול לטיפול במקרים דחופים בהם יש צורך בהתערבות נוספת מעבר להתנהלות השוטפת של אגף עגונות.

במהלך הישיבה ציין הרב הראשי לטובה את שיתוף הפעולה של משטרת ישראל עם בתי הדין הרבניים, כשלאחרונה במסגרת המאבק המשותף נעצר סרבן הגט עודד גז לאחר שנים ארוכות.