צילום: דוברות המשטרה

תיעוד דרמטי מניסיון הפיגוע הבוקר במערת המכפלה: "הסכין נשברה" • צפו

תיעוד דרמטי מניסיון פיגוע הדקירה לעבר לוחם מג"ב שהתרחש במערת המכפלה בחברון. שוטר מג"ב נאבק במחבל והצליח יחד עם לוחם נוסף להשתלט עליו ולבצע את מעצרו. במג"ב משבחים את תושיתו שהביאה למעצרו ולכך שהאירוע נגמר ללא נפגעים


תיעוד ניסיון הפיגוע ועדותו של הלוחם סמ"ר שאדי חיר. צילום: דוברות המשטרה.

במשמר הגבול מפרסמים תיעוד דרמטי מניסיון פיגוע הדקירה לעבר לוחם מג"ב שהתרחש הבוקר (שני) במערת המכפלה בחברון. סמוך לשעה 11:26 מפגע חמוש בסכין הגיע אל אחת מעמדות הבידוק המאוישות על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל במערת המכפלה.

במהלך הבידוק הניח המחבל על השולחן את מעילו ובתוכו הסכין. לאור התנהגותו שהעלתה את חשדם של הלוחמים הוא לא הורשה להיכנס למתחם המערה והוא אף התבקש על ידי הלוחם סמ"ר שאדי חיר להגיע לעמדה לבידוק קפדני יותר כשלפתע שלף המחבל מהמעיל את הסכין והחל לתקוף את סמ"ר שאדי בניסיון לדקור אותו. במהלך התקיפה הסכין אף נשברה כתוצאה מפגיעה באפוד המגן של שאדי.

שאדי שנאבק בו הצליח יחד עם לוחם נוסף להשתלט עליו ולבצע את מעצרו. במג"ב משבחים את תושיתו של סמ"ר שאדי והמאבק הנחוש שלו אל מול המחבל הוא זה שהביא למעצרו ולכך שהאירוע נגמר ללא נפגעים מדגישים במשמר הגבול ומוסיפים שהלוחמים ימשיכו לפעול בנחישות לשמירה על חייהם של המבקרים והמתפללים הפוקדים את המקום.

המחבל בן 19 תושב אזור הכפר רמאדין נעצר לחקירת גורמי הביטחון.

8 תגובות

מדהים! ברוך השם!

שהשם ישמור עליכם!
כל הכבוד!

סכין שף מקצועית

הוא נעצר רק לחקירה כי מיסכן אולי הוא ביכלל רצה רק לחתוך סלט…. וסתם חושדים בו??!!

ברוך ה' ..
ה' שומר עלינו!!!

למה החייל צריך להלחם בו בידיים חשופות במקום שפשוט ירסס אותו עם צרור וישלח אותו למקום שבו הוא אמור להיות ?????!!!!!!

כל הכבוד ללוחם הדרוזי וביכלל לכל החילים על העוז ותעצומות הנפש

רק כחול ולבן יעצרו את הטרור ????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן