נתניהו: "נמשיך להכות עד שיושב השקט – ראשי ארגוני הטרור הבאים בתור"

ראש הממשלה סייר בסוללת כיפת ברזל באזור אשדוד: "תקפנו בסוריה, תקפנו בעזה, ואנחנו מוסיפים להכות עכשיו עם מטוסים, טנקים ומסוקים. אנחנו נמשיך להכות עד שיושב השקט. יש לי מסר לראשי ארגוני הטרור: אם לא יושב השקט - אתם הבאים בתור" • צפו

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • הרב אלבז מתחנן למען אב חולה: "כל המשפחה נהרסת"

  תוכן מקודם

 • סוף טראגי ל-13 שנים של תרדמת

  תוכן מקודם

 • "מה יותר שורף מכימותרפיה?" אב חולה במונולוג מצמרר

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר בסוללת כיפת ברזל באזור אשדוד ואמר כי, "אתמול תקפנו בכמה זירות – תקפנו בסוריה, תקפנו בעזה, ואנחנו מוסיפים להכות עכשיו עם מטוסים, טנקים ומסוקים. אנחנו נמשיך להכות עד שיושב השקט. יש לי מסר לראשי ארגוני הטרור: אם לא יושב השקט – אתם הבאים בתור".

שר הביטחון, נפתלי בנט, ביקר היום אחר הצהריים בעוטף עזה. השר בנט פגש במרכז ההפעלה בשדרות את ראש מועצות אשכול גדי ירקוני, ראש מועצת שער הנגב אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שדות נגב תמיר עידן, ראש מועצת חוף אשקלון איתמר רביבו ואת ראש עיריית שדרות אלון דוידי. בנט עושה כעת את דרכו להערכת מצב בהשתתפות הרמטכ"ל ובכירי צה״ל בקריה שבתל אביב.

בתום הביקור אמר בנט כי, "ביממה האחרונה הנחתנו מכות על בסיסי ג'יהאד אסלאמי וחיסלנו מחבלי ג'יהאד אסלאמי גם בעזה, וגם באזור דמשק. אנחנו פוגעים בהם איפה שהם ולא רק במי שיורה עלינו. אנחנו לא רוצים במערכה רחבה אבל אנחנו מכינים תכנית, ואם לא תהיה ברירה אנחנו נפעיל מערכה קשה. אנחנו לא נודיע לאויב מתי ולא נודיע לו איפה. אנחנו מחויבים לביטחון לתושבי עוטף עזה".

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, הודיע הערב על סגירת מעבר ארז, החל מעכשיו ועד להודעה חדשה. בנוסף, תופסק כליל כניסת סוחרים לישראל. מקרים הומניטאריים חריגים ייבחנו בהתאם. בנוסף, יצומצם מרחב הדיג ברצועת עזה ל-6 מיילים ימיים. "זאת בתגובה לשיגור הרקטות מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. מערכת הביטחון תגיב בתקיפות לפעולות הטרור של הג'יהאד האיסלאמי המסכנות את אזרחי ישראל ופוגעות בריבונותה", נמסר.

בתוך כך, לפני זמן קצר תקפו כלי טיס וטנקים של צה"ל שבע עמדות צבאיות של ארגון הטרור גא"פ (הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני) ברחבי רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי "התקיפות בוצעו בתגובה לירי הרקטות ששוגרו מרצועת עזה לעבר שטח ישראל מוקדם יותר היום". מוקדם יותר, כלי טיס של צה״ל תקף עמדת שיגור של ארגון הטרור גא״פ בצפון רצועת עזה, ממנה נורו רקטות לפני זמן קצר משטח רצועת עזה לשטח ישראל. "זוהתה פגיעה", נמסר מדובר צה"ל.

2 תגובות

בלה בלה בלה כרגיל…..

כולם לועגים לביבי, ואומרים : בלה בלה בלה.
דקה אח"כ אומרים : אין על ביבי.
תופעה הזויה – וחסרת תקדים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן