בעקבות ההסלמה בדרום: ועדת הכספים האריכה את תקופת הפיצויים לעסקים

על רקע ההסלמה בדרום: ועדת הכספים בראשות ח"כ משה גפני אישרה הבוקר להאריך את תקופת הפיצויים לעובדים ולעסקים בעוטף עזה, חבר הועדה מיקי לוי אמר: "אין סיבה שהדבר לא יאושר מידית עם סעיף 38, לא יכול להיות שלא יקבלו כסף הכרחי אחרי טילים"

על רקע ההסלמה הביטחונים בדרום, ועדת הכספים בראשות ח"כ משה גפני, התכנסה הבוקר (שלישי) בקריאה להאריך את תקופת הפיצויים לעוטף עזה לעניין תקופת הסלמה ביטחונית.
 
תוקף התקנות שאושרו בוועדת הכספים לעניין פיצויים לעובדים ועסקים בתקופת ההסלמה בדרום ובעוטף עזה, הסתיים ב-31 לדצמבר, לאור כך קראה הוועדה בפתח הדיון הבוקר, להאריך את תוקף התקנות, אם זה באמצעות הגשת התקנות עם תאריכים עדכניים, ואם זה מכוח סעיף 38, המאריך הוראת שעה אוטומטית בתקופת בחירות.

יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני אמר בוועדה: "על רקע ההסלמה, ובמצב הנוכחי של ההסלמה בדרום, צריך לקרות אחד מהשניים: או שמעבירים לנו נוסח המשך לתקנות, או שמחילים על זה סעיף 38, לדעתי סעיף 38 עדיף. רשות המיסים בעד זה, ונשאר רק שמשרד המשפטים יסכים לכך, ואנחנו קוראים לאשר זאת בהקדם, על מנת לאפשר לתושבים ובעלי העסקים בעוטף ובדרום להמשיך לתפקד במציאות הזו".
 
ח"כ מיקי לוי אמר: "אין סיבה שהדבר לא יאושר מידית עם סעיף 38, לא יכול להיות שלא יקבלו כסף הכרחי אחרי טילים". לאור הדברים, הצביעה הוועדה, הצבעה הצהרתית בה קראה להחיל את סעיף 38.

4 תגובות

בשביל זה שלחו אותך תשאיר את זה לדרעי ותדאג קודם כל ךמה ששלחו אותך קרי אברכים עמלי התורה שלא מקבלים את קצבתם!!!!

צודק. רק אחרי הכל האברכים זה ציבור שבוי שגם ככה יצביע, אבל ג קיבלו תיאבון לציבור החילוני, וחייבים לעשות הכל בשביל לגדול

שני טפשים אתם!!! אתם חייבים להבין שללא כח לא יהיה להם נוכחות הכי הם שלוחא דרבנן ומטרתם רק לסייע לנו לומדי התורה אבל כדי לאגור כל חייבים קצת לצאת לשוק לאסוף עוד אוהדים אנחנו המטרה נטו!!!!

גפני עוזר לכולם הוא חייב ????????????????????????????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *