צילום: צילום: תומר נויברג / פלאש 90

נתניהו: "ליברמן לא יהיה בממשלה שלנו – האמירות שלו על החרדים אנטישמיות"

לגבי חוק הגיוס אמר ראש הממשלה: "יהיה לסאגה הזאת סוף טוב מאוד, אנחנו נעביר את החוק שצה"ל הציע, החוק שליברמן טירפד". נתניהו קרא לבן גביר לפרוש והצהיר: "אני מתכוון להוריד את אחוז החסימה, השמאל תמיד מתאחד ואצלנו לא עוברים"
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הצהרים (ראשון) לתוכניתו של רונן כץ ברדיו קול ברמה והצהיר כי לא יצרף את יו"ר ישראל ביתנו ומפלגתו לממשלה שיקים אם ינצח בבחירות מחר. לדבריו: "האמירות של ליברמן על הציבור החרדי עברו את הגבול של האנטישמיות – זה בלתי נתפס". נתניהו הצהיר: "זה אומר לך שליברמן לא יהיה בממשלה שלנו". כמו כן, התייחס ראש הממשלה לסוגיית חוק הגיוס ואמר כי "יהיה לסאגת חוק הגיוס סוף טוב מאוד אנחנו נעביר את החוק שצה"ל הציע, החוק שליברמן טירפד".

נתניהו התייחס גם להתמודדותו של איתמר בן גביר ומפלגתו 'עוצמה יהודית' על אף הסיכויים הקלושים מאוד שיצליחו לעבור את אחוז החסימה ולמנוע שריפת קולות מגוש הימין ואמר: "אשמח אם בן גביר יפרוש. חסר לנו מנדט אחד כדי לנצח. מצביעי 'עוצמה' הצביעו ליכוד או מפלגת ימין. בן גביר צריך לגלות אחריות. המחנה הלאומי לא יסלח לו".

ראש הממשלה פיזר הבטחות בתקווה שאולי יעזרו לבן גביר לפרוש: "אנחנו הולכים לפנות את חאן אל אחמר ואני מתכוון להוריד את אחוז החסימה". לדבריו: "השמאל תמיד מתאחד ואצלנו לא עוברים את אחוז החסימה".

עוד הוסיף נתניהו: "גם אם הגוש יקבל 60 מנדטים, הליכוד חייב להיות המפלגה הגדולה. בתיקו, הנשיא יכול להטיל את הרכבת הממשלה על גנץ. ימינה יעברו את אחוז החסימה ולא יקרה כלום אם יהיה להם מנדט פחות. אם יטילו עלי את הרכבת הממשלה אני אביא לך את המנדט ה 61 ואל תשאל אותי מאיפה".

כזכור, מוקדם יותר היום הודיעה מפלגת עוצמה יהודית כי במהלך הלילה הצליחו להגיע להסכם עם הליכוד לקראת פרישה מהמירוץ, אך הבוקר הודיע ראש הממשלה נתניהו כי הוא חוזר בו מההסכם.

לדבריהם, במהלך הלילה, סוכמו תנאים עקרוניים בין עוצמה יהודית לליכוד. לפי התנאים: מאי גולן המוצבת במקום 34 לליכוד תשמש כחברת כנסת מטעם עוצמה יהודית, ואם תקום ממשלת 61 היא תייצג בהצבעות את מצביעי עוצמה יהודית. עוד על פי ההסכם, הליכוד יוריד את אחוז החסימה ויפעל לביטול סעיף 7 א' לחוק יסוד הכנסת – הסעיף שהביא לפסילת התמודדותם של נציגי עוצמה יהודית: מיכאל בן ארי, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין במערכות הבחירות האחרונות. עוד סוכם, כי חאן אל אחמר יפונה תוך שישה שבועות.

מעוצמה יהודית נמסר: "למרבה הפלא, הבוקר עדכנו נציגי הליכוד כי ראש הממשלה חזר בו מהסיכום ואפילו את התנאים הללו ראש הממשלה מסרב לקיים". עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה: "נתניהו מסכל שוב את ממשלת ה-61, ועושה רושם שהוא מעוניין בממשלת אחדות עם גנץ ולא בממשלת ימין. את נתניהו לא מסוגל לעשות את הדברים הללו אזי שהוא לא רוצה באמת לממש מדיניות ימין ועוצמה יהודית חייבת להתמודד כדי לשמור על הליכוד בימין".

מהליכוד נמסר בתגובה: "מצפים מבן גביר לגלות אחריות ולא לשרוף קולות ולפגוע בניצחון הימין. עוד מנדט אחד לליכוד ואנחנו מנצחים ומקימים ממשלת ימין חזקה לישראל. המחנה הלאומי לא יסלח אם לא יעשה הכל כדי למנוע הקמת ממשלת שמאל שתלויה באחמד טיבי".

כתבות קשורות

15 תגובות

 1. שקרן נוכל שרלטן.
  אמר אגבית איזו אמירה קטנטנה על ההסתה של ליברמן נגדנו.
  וכל זאת רק יום לפני הבחירות.
  מפזר שקרים. גם תומכיו לא מאמינים בקיום הבטחותיו.
  אפס אפסים!!!!!

 2. ליברמן ישלם ביוקר על כל הבלאגן שעשה.
  חוץ מלדבר לאט ולאכול, הוא לא עושה כלום.
  הוא משמין מיום ליום מרוב הבטחות ושקרים.

 3. הבנתי אותך נכון?
  הפרמטר להיות חרדי זה לאהוב את ביבי האתאיסט?
  ומי שמעז לדבר נגד העבודה זרה שלך הופך ללא חרדי?
  יש גבול לטמטום?
  או שאנשטיין צדק שהטיפשות היא אין סופית?

 4. אני לא מבין זה חרדים פה? מה אם לשמוע בקול חכמים? מה כול הקישקושים האלה? אנחנו לא מבינים כלום ובטח לא יודעים ומבינים בענייני שמים רק מה שבטוח ש-ה' מביט בנו האם עושים כדברי התורה הקדושה או חס וחלילה פלסטר. למרדכי היהודי לא הקשיבו ולכן באה הגזרה

 5. חייבים להפטר משני דברים עיקריים שהם מכשול בדרך לעם ישראל שזה ליברמניזם וגנציומטיות. אם לא ניפטר משני הרשעים האלו הגזירות לא יפסקו ויתחדשו בכל יום מחדש וכבר אין כח.

 6. שקרן
  אם ליברמן יסכים ללכת איתך תיתן לו את החרדים על מגש של זהב
  ואנחנו לאחר שלמדנו מהד"לים – נגיש את הלחי שניה

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן