צילום: צילום: אוליבר פטוסי / פלאש 90.

בן גביר בנאום תבוסה: "אם המדגמים נכונים אז שוב בנט מנע ממשלת ימין"

בן גביר האשים את חבריו לימין בתוצאה שלא נותנת 61 מנדטים לגוש הימין: "הלכנו למהלך מול הבית היהודי אך הם תקעו סכין בגב". בן גביר המשיך וטען כי "גם השבוע ניהלנו משא ומתן עם הליכוד ויהדות התורה אבל ממשלת הימין לא באמת עניינה אותם"
 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

לאחר פרסום תוצאות המדגמים הדרמטיים הערב מהם עולה כי מפלגת עוצמה יהודית לא עברה את אחוז החסימה, נאם הערב יו"ר המפלגה, עו"ד איתמר בן גביר ואמר: "אני לא יודע אם המדגמים נכונים, אבל ככל שהם כן ומה שחסר לנתניהו זה 61 הרי שאנחנו עשינו הכל כולל הכל כדי להתאחד להתחבר".

בן גביר האשים את חבריו לימין בתוצאה שלא נותנת 61 מנדטים לגוש הימין: "הלכנו למהלך מול הבית היהודי אך הם תקעו סכין בגב, ניסנו להתחבר אך נפתלי בנט זרק אותנו". בן גביר המשיך וטען כי "גם השבוע ניהלנו משא ומתן אחראי עם הליכוד ויהדות התורה אבל ממשלת הימין לא באמת עניינה אותם. אין להם להלין אלא רק על עצמם ואם המדגמים נכונים אז לצערי שוב בנט מנע ממשלת ימין".

בתחילת דבריו הודה בן גביר לפעילים: "אני רוצה להגיד תודה לכל הפעילים, לכל אנשי השטח, לכל אנשי המטה, ולכל מצביעי עוצמה יהודית היקרים". יו"ר עוצמה יהודית הוסיף: "כולכם יודעים שיצאנו לדרך הזו כשביקשנו לעשות איחודים שיביאו ניצחון לגוש הימין. לצערנו חצי שעה לפני הגשת הרשימות תקעו לנו סכין בגב, והותירו אותנו לא מוכנים".

בן גביר הוסיף: "למרות זאת, ניהלנו מערכה מדהימה. רק כדי לסבר את האוזן, התקציב שלנו עמד על פחות מאחוז אחד מתקציב הליכוד, אבל יצאנו למהלך כדי לייצג דרך. דרך של ערכים, דרך של יושר, ודרך של אמת".

יו"ר עוצמה יהודית המשיך להאשים את חבריו לימין: "בשבועות האחרונים נתקלנו בקמפיינים מופרכים נגדנו. במקום להשקיע אנרגיה בתושבי הדרום במקלטים, הם השקיעו אנרגיה בנו. ולמה הם עשו את זה? הם עשו את זה כי הם רוצים למחוק את הדרך של עוצמה יהודית. הם הלכו לנו על הראש כי אנחנו מאתגרים אותם מימין. הם לא מוכנים שתהיה בכנסת מפלגה שתחייב אותם לממש מדיניות ימין, אותה מדיניות שהם מצהירים עליה כל ערב בחירות, אבל יום למחרת הבחירות שוכחים ממנה".

"מי שהצביע לנו היום, הצביע לנו למרות שהסיכויים להיכנס לכנסת לא היו גבוהים. הוא הצביע לדרך אידאולוגית, הוא הצביע לאמת. הוא הצביע ליושר. הוא הצביע נגד מדינה פלסטינית, נגד אוטונמיה, נגד פרוטקשן לחמאס והסדרה איתו".

"מי שהצביע לנו היום, עשה את זה כי הוא רוצה להפסיק את הפגיעה בחיילי צהל יום יום כי הוא רוצה להפסיק את החגיגה של המחבלים בבתי הכלא, וכי הוא רוצה להפסיק את הבושה בהר הבית והעיקר: הוא רוצה שנחיה במדינה יהודית עם גאווה יהודית וזהות יהודית".

"הערב הזה הוא אמירה ברורה לכל מי שרצה למחוק את הדרך הזו. אנחנו כאן כדי להישאר. אנחנו רצים למרחקים ארוכים ואנחנו נמשיך לייצג את אותם מצביעים אידאולוגיים, שבלעדינו אין להם בית אמיתי שמייצג את הדעות שהם מאמינים בהם".

"אנחנו שמחים שיש לנו גדול דור אמיתי שהאיר לנו את הדרך. שמה שמנחה אותו זו אמירה אמיתית ולא קנו אותו בכסף. אנחנו מודים לרב דב ליאור שליט"א על הנהגת אמת, הנהגה שלא נכנעת ללחצים פוליטיים, הנהגה אמיצה שמתווה דרך ולא מתפשרת".

לסיום שב והודה בן גביר לפעיליו: "זה המקום להודות שוב לכל הפעילים והפעילות הנפלאים שלנו, לכל התומכים והמצביעים שלנו שעשו הכל כדי להמשיך את הדרך האמיצה והברורה הזו".

כזכור, מדגמים דרמטיים הערב ברשתות התקשורת לאחר סגירת הקלפיות עם 60 מנדטים לגוש הימין-חרדים ועלייה משמעותית של הליכוד ל-36 מנדטים לפחות. כחול לבן עם 33 מנדטים ככל היותר. בשתיים מתוך שלושת המדגמים ישראל ביתנו יורדת ל-6 מנדטים בלבד. על פי שתיים מהמדגמים המפלגות החרדיות שומרות על כוחן עם 9 מנדטים לש"ס ו-8 מנדטים ליהדות התורה, בסקר נוסף יהדות התורה יורדת ל-7.

מדגם 'חדשות 12': הליכוד – 37, כחול לבן – 33, הרשימה המשותפת – 14, ישראל ביתנו – 6, ש"ס – 9, יהדות התורה – 7, ימינה – 7, העבודה-גשר-מרצ – 7, עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה.

מדגם 'כאן חדשות': הליכוד – 36, כחול לבן – 33, הרשימה המשותפת – 15, ש"ס – 9, יהדות התורה – 8, ימינה – 7, ישראל ביתנו – 6, העבודה–גשר–מרצ – 6. עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה.

מדגם 'חדשות 13': ליכוד 37, כחול לבן 32, הרשימה המשותפת 14, ש"ס 9, ישראל ביתנו 8, יהדות התורה 8, העבודה גשר מרצ 6, ימינה 6. עוצמה יהודית לא עוברת את אחוז החסימה.

כתבות קשורות

14 תגובות

 1. שונא את גנץ נ-ו-ר-א אאאאאאיייייכככככססססס גנץ לא יעלה כי כנראה כך השם רוצה ולכן כל הכבוד באמת למי הלך להצביע ו... כן, כל זה השם שלי(!!!!!!) הגיב:

  גנץ, מה ת'מחייך? מה ת'ה צוחק מה זה החיוך שאתה מורח על הפרצוף ש'ך??? אתה מ-פ-ס-י-ד, יופי, לומר עוד פעם, א-ת-ה מ פ ס י ד מה כזה קשה לקלוט? טוב, יאלה, בייי, שונא אותך לנצח, מבטיח (אלה אם כן תשתנה, אז יהיה מה לדבר) בבבבביייייייי!

 2. הוא צודק שנעשה לו עוול. הוא צודק שעפ"י תפישתו, כולם שמאלנים, אבל הוא חסר אחריות חסר תקנה. כולם אוכלים את ה"צודק" הזה שלו.

 3. תכל'ס אני מצביע שס רק בגלל הרבנים מבחינת דרך דעה ויושר הייתי מצביע לו והוא צודק במה שעשה … ואם חס וחלילה יקרה פשלה זה לא אשמתו הוא ניסה ונלחם להיות באיחוד או לפרוש עם כבוד.

 4. לא חייבים להסכים איתו כי כרגיל אנחנו עדר כבשים אבל את היושרה אי אפשר לקחת ממנו ולצערי יושרה זה לא מה שצריך העם הזה שמחכה למשיח בן דוד

 5. חבל שבן גביר לא נכנס לכנסת. באמת חבריו הדתיים תקעו לו סכיןבגב. אבל משזה קרה והוא הבין שאין לו סיכוי והמשיך לרוץ, זה פשוט בלתי נסלח. תסיקו מסקנות ותבינו שעוצמה זו לא מפלגה שמתאימה לכנסת. הרבה יותר מתאים לתנועה אידאולוגית חזקה. די להפלת שלטון הימין! תסיקו מסקנות ומהר!

 6. בן גביר טיפשון הרסת לכולם, הדרך שלך גם אם היא נכונה עקרונית, הגאווה שלך הורסת. אם היית מוריד קצת את הראש כולם היו מרויחים. אתה שכביכול רוצה ימין, הרסת את הימין. רוץ מהר לספרי מוסר תלמד קצת ענווה

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן